Novinky

February 15, 2024

Oprava chyby v hledání Immortal Empire v Last Epoch: Rychlá řešení, jak se vrátit na trať

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

V Last Epoch je většina úkolů přímočará a lze je dokončit bez problémů. Existuje však jeden úkol zvaný úkol Immortal Empire, který má chybu, která hráčům brání v jeho dokončení. Naštěstí existuje několik řešení, jak tuto chybu opravit.

Oprava chyby v hledání Immortal Empire v Last Epoch: Rychlá řešení, jak se vrátit na trať

Setkání s Bugem

Když se hráči setkají s chybou v questu Immortal Empire, obvykle se to stane poté, co promluví s Outcast Seeer. Místo boje se nic nevytvoří, což způsobí, že se hráči potulují po okolí a hledají řešení.

Řešení chyby

Existují tři hlavní způsoby, jak opravit chybu questu Immortal Empire v Last Epoch:

  1. Přesuňte se do další oblasti na mapě, The Fallen Tower. Po vstupu do této nové zóny se úkol Immortal Empire automaticky dokončí.
  2. Vraťte se do oblasti předchozího bosse a bojujte s nimi znovu. Toto bylo hlášeno jako funkční oprava některými hráči na vláknu Reddit, kde se diskutovalo o postupu přes quest Immortal Empire.
  3. Pokud herní řešení nefungují, zkuste se znovu přihlásit. Je známo, že tři nebo čtyřikrát restartování Last Epoch vyřešilo chybu questu Immortal Empire.

Další úvahy

Stojí za zmínku, že někteří hráči tuto chybu opravili tím, že se připojili k večírkům Poslední epochy ostatních. Nicméně tři výše uvedená řešení by měla stačit k tomu, abyste se dostali zpět na správnou cestu. Kromě toho je důležité zkontrolovat stav serveru hry, než se pokusíte o jakékoli opravy, protože při výpadku serverů Last Epoch mohou být ovlivněny i další prvky. Pokud servery nefungují, budete muset počkat, až Eleventh Hour Games, aby byly znovu online.

Závěr

Pokud v Last Epoch narazíte na chybu questu Immortal Empire, nebojte se. Podle výše uvedených kroků můžete problém rychle vyřešit a pokračovat ve hře.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky