Novinky

February 16, 2024

Optimalizace funkcí pro Paladiny v Baldur's Gate 3

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Ve hře Baldur's Gate 3 jsou Paladinové impozantní válečníci, kteří mohou prokázat svou odvahu proti jakémukoli nepříteli na bitevním poli. I když jsou Paladinové známí svým těžkým brněním a Divine Smite, mohou také využívat výkony ke zlepšení svých schopností a všestrannosti.

Optimalizace funkcí pro Paladiny v Baldur's Gate 3

Zlepšení skóre schopností

Paladinové mohou pokrýt širokou škálu skóre schopností, včetně síly, charisma a konstituce. Doporučuje se upřednostňovat vylepšení skóre schopností, kdykoli je to možné, aby byl váš Paladin odolnější a poškozenější. Nicméně braní featů může také výrazně zlepšit výkon a odolnost vašeho Paladina.

Tvrdý

Tough je jednoduchý výkon, který zvyšuje zdraví postavy o dvojnásobek úrovně postavy. Tento výkon je zvláště užitečný pro Paladiny, kteří zvažují vylepšení skóre schopnosti konstituce. S Tough může zdraví Paladina v koncové hře dosáhnout působivých úrovní, což mu umožní odolat většímu počtu zásahů a prodloužit jeho přežití na bitevním poli.

Divoký útočník

Savage Attacker umožňuje paladinům přehazovat poškození zbraní při útocích na blízko. I když tento výkon nemusí být tak přínosný pro všechny Paladiny, ti, kteří často používají Divine Smite, mohou výrazně zlepšit své průměrné poškození. V kombinaci se stylem boje s velkou zbraní může Savage Attacker výrazně zvýšit potenciál poškození Paladina.

Stráž

Sentinel je vynikající počin pro Paladiny, kteří chtějí vyniknout v tankování. Poskytuje možnost útočit na nepřátele, kteří se zaměřují na vaše spojence, poskytuje výhodu při příležitostných útocích a znehybňuje nepřátele, kteří z vás vyprovokují příležitostný útok. Tento výkon lze použít jak v obraně, tak v útoku, což umožňuje Paladinům ovládat bojiště a způsobovat další poškození.

Velký boj se zbraněmi

Great Weapon Fighting je nejlepší počin pro Paladiny, kteří chtějí maximalizovat své poškození. Nabízí bonusový akční švih při kritickém zásahu nebo zabití, stejně jako schopnost obětovat přesnost pro zvýšení poškození. Tento počin dobře spolupracuje s Divine Smite a dalšími počiny, jako je Sentinel a Polear Master, což z něj dělá silnou volbu pro Paladiny, kteří chtějí být dokonalými popravčími.

Mistr Polearm

Polear Master je považován za nejlepší počin pro sestavení Paladina v BG3. Použitím zbraní podobných kopím, jako je Halapartna, Glaive, Pike, Quarterstaff nebo Spear, mohou Paladinové provést bonusový akční útok pažbou své zbraně. Tento výkon také umožňuje Paladinům útočit na nepřátele, kteří se dostanou do jejich dosahu. Polearm Master je zvláště výhodný pro Sword and Board Paladins a může poskytnout významné poškození bez ztráty přesnosti.

Závěr

Při výběru výkonů pro svého Paladina v BG3 zvažte svůj herní styl a požadovanou roli na bojišti. Ať už upřednostňujete odolnost, výstup poškození nebo kontrolu na bojišti, k dispozici je několik vynikajících možností výkonu. Výběrem správných výkonů můžete vylepšit schopnosti svého Paladina a zajistit, že zůstanou impozantní silou v každém střetnutí.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky