Novinky

February 14, 2024

Optimalizace výběru brnění v Helldivers 2: Nejlepší volby pro mobilitu, rychlost a rovnováhu

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

V Helldivers 2 jsou tři typy brnění: lehké, střední a těžké. Každý typ má své vlastní pasivní statistiky, které poskytují bojové buffy na hřišti. Zatímco některé pasivní statistiky se v průběhu hry opakují, jsou k dispozici různé kombinace, jako je lehká nebo těžká neprůstřelná vesty s 50procentním snížením výbušného poškození.

Optimalizace výběru brnění v Helldivers 2: Nejlepší volby pro mobilitu, rychlost a rovnováhu

Při výběru brnění je důležité zvážit svůj herní styl, zbraně a strategie. Navíc to, zda hrajete sólo nebo s týmem, bude mít vliv také na výběr neprůstřelné vesty.

Nejlepší typ brnění k nákupu je lehké brnění. Poskytuje nejen pasivní statistiky podobné středním nebo těžkým typům, ale také upřednostňuje mobilitu. To umožňuje snadné klouzání, potápění a uhýbání kulkám, aniž by vás nepřátelé přemohli. Mimořádná mobilita také umožňuje použití tužších zbraní a stacionárních podpůrných zbraní.

Zde je náš žebříček nejlepších brnění v Helldivers 2:

  1. SC-34 Infiltrátor (lehký)
  2. DP-53 Spasitel svobodných nebo DP-40 Hrdina federace (střední)
  3. CE-35 Trench Engineer (střední)
  4. SC-30 Trailblazer Scout (lehký)
  5. CM-09 Bonesnapper (střední)
  6. SA-12 Servo Assisted (střední)
  7. B-24 Enforcer (střední)

Vezměte prosím na vědomí, že tento seznam se může změnit, jakmile bude k dispozici nová neprůstřelná vesty.

Při výběru brnění je důležité upřednostnit rychlost a rovnováhu. Pokud hrajete sólo, doporučuje se zvolit lehké brnění. Pokud však hrajete s týmem, je vhodné mít vyváženější neprůstřelnou vestu, přičemž vaše pasivní statistika závisí na vašem herním stylu a volbě strategie.

Nejlepší je lehké brnění SC-34 Infiltrator. Aktuálně je nejrychlejší v Helldivers 2 a přichází s vyrovnanými statistikami. I když ve svých pasivech nemá extra ochranu, jeho síla spočívá v jeho celkové rychlosti, stealth a schopnostech přemisťování. Infiltrátor je skvělou volbou pro sólové i týmové hráče.

Výbornou volbou jsou také DP-53 Savior of the Free a DP-40 Hero of the Federation. Poskytují vyvážené statistiky, poskytují vám rychlost a extra tlumení proti příchozímu poškození. The Saviour of the Free snižuje riziko úmrtí na krvácení a kritické poškození, takže je zvláště užitečný během rojení Terminidů.

CE-35 Trench Engineer je dobře vyvážený střední pancíř. Nabízí o 30 procent snížení zpětného rázu zbraně při přikrčení a na břiše, takže je ideální pro boj v utajení nebo na dálku. Poskytuje také další dva granáty, což umožňuje efektivní likvidaci nepřátel.

SC-30 Trailblazer Scout je další lehké brnění, které vyniká rychlostí a regenerací výdrže. Nejlépe se hodí pro velmi ostražité hráče, kteří mají rádi neustálý pohyb. Nicméně jeho hodnocení malého pancíře znamená, že poškození může být přijato rychleji než u jiné neprůstřelné vesty.

CM-09 Bonesnapper působí jako zdravotník skupiny. Poskytuje extra stimuly a další zdraví, čímž vytváří tankierskou stavbu bez obětování rychlosti. Toto brnění se doporučuje pro sólové hráče a ty, kteří chtějí plnit podpůrnou roli.

SA-12 Servo Assisted nabízí vyvážené statistiky s extra ochranou končetin a zvýšeným dosahem vrhu. Je to skvělá volba pro sabotážní mise a snižuje riziko zlomených končetin při poškození výbušninami.

B-24 Enforcer, i když je to brnění Superstore, stojí za zmínku. Obsahuje rozumné pasivy, které snižují zpětný ráz a zvyšují odolnost proti poškození. Je užitečný v bitvách na dlouhou vzdálenost, ale jeho nízká regenerace výdrže vystavuje hráče riziku, pokud je uvězněn na nepřátelském území.

Na závěr, při výběru brnění v Helldivers 2 upřednostněte mobilitu, rychlost a rovnováhu. Zvažte svůj herní styl, zbraně a to, zda hrajete sólo nebo s týmem. SC-34 Infiltrator, DP-53 Savior of the Free a DP-40 Hero of the Federation patří mezi nejlepší volby. To nejlepší brnění pro vás však nakonec závisí na vašich individuálních preferencích a strategiích.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky