Novinky

February 12, 2024

Optimalizujte efektivitu leštění svého kněze pomocí knihy dovedností zvýšené odvahy

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Ve World of Warcraft Classic Season of Discovery je pro kněze často zdlouhavé aplikovat Power Word: Fortitude buffy na všechny členy party. Na tento problém však existuje řešení – Kniha dovedností zvýšeného odhodlání. Tato kniha dovedností nejen snižuje manové náklady, ale také prodlužuje trvání buffů.

Optimalizujte efektivitu leštění svého kněze pomocí knihy dovedností zvýšené odvahy

Výhody zvýšené odvahy

Jakmile získáte dovednost Zvýšená Fortitude, můžete na své spojence sesílat Stamina buffy za 50 procent méně many. Tyto buffy také trvají hodinu. Toto vylepšení výrazně zvyšuje kvalitu života kněží v PvE i PvP scénářích. Místo toho, aby trávili čas nanášením buffů a pitím vody několikrát, mohou nyní Priestové rychle aplikovat buffy a skočit rovnou do boje.

Jak získat knihu dovedností zvýšené odvahy

Knihu dovedností zvýšené pevnosti lze získat ve Scarlet Monastery. Má šanci vypadnout z bossů ve všech čtyřech křídlech kláštera – na hřbitově, v knihovně a ve zbrojnici. Podle zpráv může spadnout z Interrogator Vishas na hřbitově, Houndmaster Loksey v knihovně a Herod ve zbrojnici.

Chcete-li získat knihu dovedností, jednoduše seberte svitek zvýšené pevnosti a klikněte na něj pravým tlačítkem ve svém inventáři. Je důležité si uvědomit, že tato dovednost je pasivní a nevyžaduje žádnou interakci s vašimi runami. Je navržen výhradně tak, aby snížil cenu many Power Word: Fortitude a prodloužil jeho trvání, což vám umožní vyhnout se častému odmítání a šetřit manu. Kromě toho mají kněží také přístup ke schopnosti Shadowfiend, která pomáhá při regeneraci many.

Závěr

Kniha dovedností Zvýšená Fortitude je cenným přínosem pro kněze v klasické sezóně objevů World of Warcraft. Získáním této knihy dovedností mohou Priests výrazně snížit cenu many Power Word: Fortitude a prodloužit její trvání. To nejen zlepšuje kvalitu života kněží, ale také jim umožňuje rychle se zapojit do boje bez nutnosti častého odmítání. Vydejte se tedy do Scarlet Monastery a začněte svou cestu za získáním knihy dovedností zvýšené pevnosti ještě dnes!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky