Novinky

February 15, 2024

Optimalizujte svou úroveň plamene, abyste se mohli rozšiřovat a prozkoumávat v zakrytém prostředí

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

Pokud jde o rozšíření vaší základny v Enshrouded a prozkoumání zbytku mapy, vše záleží na úrovni Flame vaší postavy. V této příručce vysvětlíme, jak fungují úrovně Flame v Enshrouded a poskytneme tipy, jak zvýšit úroveň Flame.

Optimalizujte svou úroveň plamene, abyste se mohli rozšiřovat a prozkoumávat v zakrytém prostředí

Pochopení úrovní plamene

Úrovně plamenů v Enshrouded určují váš postup a přístup do různých oblastí hry. Chcete-li zkontrolovat úroveň plamene, zamiřte k oltáři plamene na své základně a komunikujte s ním. Zde najdete seznam požadavků na zdroje, které musíte splnit, abyste mohli povýšit svůj Flame Altar.

Zvýšení úrovně plamene

Chcete-li zvýšit svou úroveň plamene, musíte shromáždit požadované zdroje a mít je všechny najednou. Tyto zdroje lze nalézt po celém světě a některé mohou vyžadovat poražení konkrétních bossů nebo návštěvu konkrétních míst. Jakmile nasbíráte všechny potřebné zdroje, navštivte Flame Altar a vyberte možnost „Posílit plamen“.

Dosažení nejvyšší úrovně plamene

Když dosáhnete nejvyšší úrovně Flame v Enshrouded, možnost posílit Flame již nebude k dispozici. To znamená, že jste dosáhli maximální úrovně pro svůj Flame Altar. Pokud však narazíte na oblasti s Deadly Shroud, které vám brání ve vstupu, znamená to, že musíte svůj Flame Altar upgradovat na další úroveň. Můžete i nadále používat možnost Upgrade Altar k rozšíření základních limitů kolem vašeho Flame Altar.

Závěr

Zvýšení úrovně Flame je zásadní pro rozšíření vaší základny a prozkoumávání nových míst v Enshrouded. Ujistěte se, že shromažďujete požadované zdroje a posilujete svůj Flame Altar, abyste mohli ve hře postupovat dále. Mějte na paměti, že vývojáři mohou zavést nové aktualizace a změny, takže zůstaňte naladěni na jakékoli úpravy systému úrovně Flame.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky