Novinky

February 15, 2024

Optimalizujte svou sbírku zlatých odznaků v Granblue Fantasy: Relink

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Pokud chcete získat zlaté odznaky Dalia a vstupenky v Granblue Fantasy: Relink, zde je nejlepší způsob, jak to udělat.

Optimalizujte svou sbírku zlatých odznaků v Granblue Fantasy: Relink

Sbírání lístků se zlatým odznakem

Chcete-li získat zlaté odznaky Dalia v Granblue Fantasy: Relink, musíte utratit lístky na zlatý odznak v online rychlých úkolech. Každá vstupenka vám zaručuje jeden zlatý odznak Dalia, ale můžete použít pouze tři vstupenky na quest. Pokud máte více lístků, musíte hrát další kola Quick Quest, abyste získali více odznaků. To znamená, že vaším prvním krokem je sbírat vstupenky a poté je můžete použít k získání odznaků v Quick Quest.

Zde je každý způsob, jak získat vstupenky se zlatým odznakem:

  • Získejte je jako první jasné odměny z různých úkolů pro šéfy.
  • Získejte jednu vstupenku denně prostřednictvím bonusu za odbavení v nabídce Rychlé hledání.
  • Dokončete tři Rychlé úkoly, abyste získali další lístek z nabídky Rychlý úkol ve funkci Play Bonus.

Farmářské zlaté odznaky Dalia

Pokud je vaším cílem pěstovat zlaté odznaky Dalia, nejlepší strategií je hrát rychlé úkoly nepřetržitě o lístky na zlatý odznak. I když musíte být v online hře, abyste mohli používat vstupenky na odznaky, stále můžete vydělávat vstupenky hraním offline rychlých úkolů prostřednictvím bonusu ve hře, za předpokladu, že vaše AI parta tuto výzvu zvládne. Hra vás však sníží na úroveň úkolu a zabrání vám rychle porazit úkoly s nižší obtížností, jak byste mohli, když je vybíráte přímo z počítadla. Osobně považuji online hraní za efektivnější, protože i hráči na nízké úrovni mají tendenci podávat lepší výkony než umělá inteligence, takže doporučuji zaměřit se na online rychlé úkoly pro farmaření.

Pamatujte, že zlaté odznaky Dalia jsou vzácné a těžko se sbírají, ale dodržováním těchto strategií můžete zvýšit své šance na jejich získání a výměnu za cenné předměty v Siero's Knickknack Shack.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky