Novinky

February 15, 2024

Ovládněte Quest Tremors of the Earth ve WoW Classic a WoW Season of Discovery

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Tremors of the Earth je považován za jeden z nejtěžších úkolů ve World of Warcraft Classic. I když nabízí výjimečné odměny, jako je Blazewind Breastplate s hbitostí +23, není splnění tohoto úkolu snadné.

Ovládněte Quest Tremors of the Earth ve WoW Classic a WoW Season of Discovery

Stupeň obtížnosti

Pokud se pokusíte o Tremors of the Earth během fáze 2 Sezóny objevování, zjistíte, že je navržena pro hráče, kteří posouvají úroveň 50. Limit úrovně ve fázi 2 je však 40, takže je náročné dokončit bez zkušené skupiny pět hráčů.

Část první: Hledání šéfa Tho'gruna

Chcete-li zahájit quest Otřesy Země, musíte sesbírat Znamení Země. Poražení bosse Tho'gruna, NPC, který se toulá po Badlands, je klíčem k získání tohoto předmětu. Zatímco nalezení Bosse Tho'gruna může být obtížné kvůli jeho nepředvídatelné poloze, když máte quest ve svém deníku, zvyšujete šanci, že se s ním setkáte. Jakmile porazíte bosse Tho'gruna, uloupněte Znamení Země a vraťte se za Garekem, abyste dokončili první část úkolu.

Část druhá: Hematus a Blacklash

Po zapnutí Znamení Země získáte další cíl: najít a porazit dva černé draky, Hemata a Blacklashe. Před jejich zapojením musíte aktivovat tři pilíře umístěné v Badlands. Tyto sloupy odemykají přístup k drakům. Je důležité poznamenat, že Hematus a Blacklash jsou nepřátelé úrovně 50, takže sestavení skupiny je zásadní. Doporučuje se sehraný tým se silnými DPS hráči, tankem a léčitelem. Jakmile draky porazíte, uloupněte jejich mrtvoly pro Chains of Hematus a Blacklash's Bindings, které budete muset přivést zpět Garekovi.

Závěr

Dokončení Otřesů Země je náročný úkol, který vyžaduje pečlivé plánování a koordinaci. Odměny, zejména vytoužený Blazewind Breastplate, však stojí za to. Pokud jste připraveni na tuto výzvu, shromážděte zkušenou skupinu a vydejte se na toto epické pátrání ve WoW Classic a WoW Season of Discovery.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky