Novinky

February 12, 2024

Ovládněte umění lovu vajíček a líhnutí v Palworldu

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Pokud chcete rozšířit svou sbírku kamarádů v Palworld, sbírání a líhnutí vajec je skvělý způsob, jak toho dosáhnout. Najít tato vejce však může být problém. V této příručce vám poskytneme všechny informace, které potřebujete k nalezení a vylíhnutí vajec v Palworldu.

Ovládněte umění lovu vajíček a líhnutí v Palworldu

Druhy vajec

V Palworldu můžete najít několik druhů vajec:

  • Běžná vejce
  • Tmavá vejce
  • Dračí vejce
  • Rocky Eggs
  • Elektrická vejce
  • Spalující vejce
  • Zmrazená vejce
  • Zelená vejce
  • Vlhká vejce

Každý druh vajec má své vlastní jedinečné vlastnosti a možné kamarády, kteří se z nich mohou vylíhnout.

Kde najít vejce

Vejce lze nalézt na různých místech po celém Palworldu, dosud jich bylo identifikováno více než 100. Vzhled vajec v těchto lokalitách je však náhodný a rotuje, což ztěžuje předpovědi, kde se jednotlivé druhy vajec najdou. Některá hlavní místa pro hledání vajec zahrnují okraje útesů a vrcholy velkých skal. Pokud nenarazíte na vejce, je tu šance, že místo něj najdete podobiznu Lifmunk nebo Truhlu.

Typ vajíčka, které najdete, závisí také na biomu, který zkoumáte. Například s větší pravděpodobností najdete Zelená vejce v Bamboo Grove, Spálená vejce v pouštích nebo na sopce a Frozen Eggs v zasněžených oblastech.

Násadová vejce

K vylíhnutí vajec v Palworldu budete potřebovat inkubátor. Po dosažení sedmé úrovně můžete na kartě technologie odemknout inkubátor ze sedmé úrovně. K vybudování inkubátoru budete potřebovat 10 úlomků paldia, pět látek, 30 kamenů a dvě části starověké civilizace. Jakmile budete mít inkubátor, časovač v reálném světě podrobně zobrazí, jak dlouho musíte čekat, než se vejce vylíhne.

Chovatelské kamarády

Dalším způsobem, jak v Palworldu získat vejce, je množení kamarádů. Chcete-li odemknout schopnost rozmnožování, musíte dosáhnout úrovně 19 a odemknout smíšenou farmu v technologickém stromu. Stavba smíšené farmy vyžaduje 100 dřeva, 20 kamenů a 50 vláken.

Závěr

Nyní, když máte všechny informace, které potřebujete o vejcích Palworld a kde je najít, můžete začít sbírat a líhnout vejce a rozšířit tak svou sbírku kamarádů. Šťastný lov!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky