Novinky

October 31, 2023

Přežijte intenzivní událost Tarkov Halloween a získejte epické odměny

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Escape From Tarkov je dobře známý svými událostmi ve hře, které udržují hráče ve střehu po celá léta. V tuto chvíli se hráči potýkají s intenzivní akcí s halloweenskou tématikou v Tarkově, která je posouvá na hranice jejich schopností – a zároveň nabízí neuvěřitelné odměny. Je to jedna ze složitějších, inovativních událostí, které jsme v Escape From Tarkov v posledních letech viděli, a to znamená, že průvodce pro událost Tarkov Halloween je nanejvýš důležitý.

Přežijte intenzivní událost Tarkov Halloween a získejte epické odměny

Projděte událostmi s lehkostí

Chcete-li akci projít s co nejmenšími výzvami, podívejte se na našeho průvodce níže. Stejně jako u mnoha Tarkovových událostí, úspěch v této závisí téměř výhradně na vašich schopnostech jako PMC. To vše je v pořádku, tento průvodce podrobně popisuje kroky, které musíte dodržet, ale bude na vás, abyste měli gunny dovednosti, které vás provedou touto noční můrou.

Příjezd Zriyachiy

Letos je to všechno o Zriyachiy a přichází s dary i zbraněmi – ale není to nic, co jste kdy viděli. Zde je náš podrobný průvodce (s několika špičkovými tipy), jak překonat Halloweenskou událost Escape From Tarkov.

Zpočátku je přátelský

Na každé mapě máte šanci najít Zriyachiye, jednoho z nejnovějších bossů v Escape From Tarkov, který byl minulý rok představen Lighthouse. Zpočátku je přátelský a když se k němu přiblížíte, shodí náhodnou kořist na podlahu. Tato událost Tarkov Halloween však začíná, když využijete jeho přátelského stavu a zabijete ho bez velké výzvy.

Izolování

Jakmile zabijete Zriyachiy, všimnete si, že všechny výtažky se odemknou – tedy pro vás. Každý druhý hráč má své extrakční stránky uzamčené a nemohou opustit mapu. Bohužel musíte překonat obrovskou překážku, abyste je znovu odemkli.

Zastavte rituál

Nyní, když je Zriyachiy mrtvý, budete mít sedm minut na to, abyste našli, narušili a zastavili kultistický rituál. Není těžké ho vystopovat – vyznačuje se obrovským modrým paprskem, který dosahuje až k nyní rozbouřené obloze. Jakmile se dostanete na místo rituálu, budete se muset potýkat s rozzuřenými, krvelačnými kultisty, kteří se pokoušejí vzkřísit Zriyachiy – a budete to chtít udělat co nejdříve.

Běh.

Pokud se vám nepodaří zastavit rituál, bude z mrtvých povolán „pomstychtivý Zriyachiy“, kterého je téměř nemožné zabít. Každá končetina (včetně hlavy a hrudníku) se může pochlubit 6 666 zdraví – to je téměř 40 000 HP. Bude vás pronásledovat až na konec mapy, aby vás zlikvidoval, a zlikvidovat ho bude moci pouze ten nejlépe sehraný a přemožený tým. Pokud ho dokážete zabít, extrakty se otevřou a dostanete nějaké sladké odměny.

Nejlepší tipy na Halloweenskou událost Tarkov

To je cesta, kterou budete muset následovat, ale zde je několik klíčových tipů, které budete potřebovat, abyste uspěli.

  • Předměty Green Flare nefungují na kultisty (nelze je s nimi spojit), ale budou fungovat na bossy, jako je Glukhar, kteří vám pomohou bojovat s kultisty
  • Pokud kultisté dokážou dokončit svůj rituál, budete zasaženi rušivými debuffy, které způsobí, že se vaše zbraň neustále zaseká
  • Perfotoran a XTG-12 jsou jediné lékařské předměty, které odstraňují jedy kultistů, takže s sebou noste jeden nebo druhý
  • Kultisté byli pro tuto událost debuffováni a nyní mají slyšitelné kroky a mohou se objevit v termice
  • Pokud hrajete jako hráč Scav a rituál Zriyachiy byl dokončen, budete také pronásledováni ním a jeho kultisty

Závěr

Využijte vzrušující událost Tarkov Halloween, dokud trvá! Postupujte podle průvodce, používejte tipy a překonávejte výzvy, abyste získali sladké odměny.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky