Novinky

February 15, 2024

Představujeme Nut, the Goddess of the Sky: Aktualizace oprav a vzrušující změny SMITE 11.2

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Příchod SMITE's 11.2 Patch přináší vzrušující změny a aktualizace do hry. Jedním z vrcholů je představení Nut, bohyně nebe, jako nové hratelné postavy. Očekává se, že Nut, Hunter, bude dominovat duo pruhu po boku svého manžela Geba. Hráči se mohou těšit na to, že zažijí její silné schopnosti a jedinečný herní styl.

Představujeme Nut, the Goddess of the Sky: Aktualizace oprav a vzrušující změny SMITE 11.2

Nutovy schopnosti

  • Pasivní: Flux: Nut získává na pět sekund buff na rychlost útoku pokaždé, když získá schopnost, která se může sčítat až 10krát.
  • Schopnost jedna: Konvergence: Nut vylepšuje své základní útoky a vyhazuje další dva škodlivé projektily, které procházejí nepřáteli. Střední střela způsobí poškození základním útokem, zatímco vnější střela způsobí poškození schopností.
  • Schopnost dvě: Zřícení komety: Nut svrhne velkou kometu na místo, poškodí nepřátele a vykořeňuje je. Tato schopnost poskytuje příležitost chytit a zaútočit na nepřátele.
  • Schopnost tři: Warp: Nut se posílá směrem, kterým cestuje, a vypouští naváděcí projektily, které zpomalují nepřátele. Tato schopnost resetuje cooldown Konvergence.
  • Ultimate: Skyfall: Nut se stane imunní vůči Crowd Control a vyletí do nebe a poškodí nepřátele pod sebou velkou černou dírou. Černá díra vytváří gravitační vlnu, která táhne nepřátele do středu.

Další změny a aktualizace

Kromě Nutova příchodu obsahuje oprava 11.2 různé opravy chyb, vyvážení herních režimů a body buffy a nerfy. Hráči si mohou prohlédnout plné poznámky k patchi na oficiálních stránkách SMITE.

Odnést

Patch SMITE 11.2 představuje Nut, bohyni nebes, jako novou hratelnou postavu. Nut se svými silnými schopnostmi a jedinečným herním stylem ovládne dráhu duo po boku svého manžela Geba. Hráči mohou prozkoumat její schopnosti a zažít vzrušující změny a aktualizace ve hře. Podívejte se na úplné poznámky o patchi na oficiálních stránkách SMITE a připojte se k bitvě jako Nut, bohyně nebe!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky