Novinky

October 30, 2023

Představujeme Titan Battles: Nová výzva v Mortal Kombat 1

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Úvod

Mortal Kombat 1 nedávno představil dlouho očekávaný herní režim s názvem Titan Battles. Tento nový přírůstek byl zmiňován od prvního vydání hry, ale dosud chyběl.

Představujeme Titan Battles: Nová výzva v Mortal Kombat 1

Co jsou bitvy titánů?

Bitvy titánů jsou náročným typem invaze v Mortal Kombat 1. Odehrávají se ve speciálně navržené aréně na motivy pyramidy. Tyto bitvy nabízejí těžší výzvu ve srovnání s jinými invazemi ve hře.

Odměny a postup

První velká bitva titánů představuje Baraka a Cyraxe jako protivníky. Úspěšné dokončení této bitvy v daném časovém rámci odmění hráče exkluzivním skinem. Příští bitva titánů proti generálu Shaovi navíc slibuje nové odměny.

Sólový obsah a soutěžní hra

Představení MK 1 Titan Battles poskytuje hráčům poutavější sólový obsah. Pro soutěživé hráče však vzrušení teprve začíná. Soutěž Mortal Kombat Pro nedávno začala a nadcházející měsíce budou svědky intenzivních kvalifikačních událostí.

Závěr

S přidáním Titan Battles nabízí Mortal Kombat 1 nový a náročný herní režim, který si hráči užijí. Ať už dáváte přednost sólovému obsahu nebo soutěžnímu hraní, pro každého je tu něco. Nenechte si ujít příležitost vyzkoušet své dovednosti a získat exkluzivní odměny!

Nejnovější zprávy

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs
2023-11-26

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs

Novinky