Novinky

February 15, 2024

Překonání problémů se sledováním: Jednoduché řešení pro soutěž Marksman Rifle Conversion Kit Challenge

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

Událost Cryptid Bootcamp v Modern Warfare 3 nabízí vzrušující odměny za splnění konkrétních herních výzev. Někteří členové komunity však narazili na potíže s výzvou k přestavbě sady Marksman Rifle. V tomto článku problém prozkoumáme a poskytneme jednoduché řešení.

Překonání problémů se sledováním: Jednoduché řešení pro soutěž Marksman Rifle Conversion Kit Challenge

Událost Cryptid Bootcamp

Událost Cryptid Bootcamp druhé sezóny představuje různé výzvy, které mohou hráči splnit v multiplayeru nebo Modern Warfare Zombies. Tyto výzvy nabízejí odměny, jako jsou kamufláže se zbraněmi. Zatímco některé kamufláže získaly smíšené recenze, konečnou odměnou za splnění všech výzev je jedinečná modrá a neonově zelená kamufláž se zbraní Sidewinder zdobená mýtickými bestiemi.

Výzva sady pro přestavbu střelecké pušky

Jedna z výzev v akci Cryptid Bootcamp vyžaduje, aby hráči dosáhli 40 zabití operátora s náhradní částí pro přestavbu Marksman Rifle. Kromě toho musí hráči používat výhody Systém identifikace pamlsků a Stalker Boot.

Problémy se sledováním

Bohužel někteří hráči hlásili, že výzva nesleduje správně jejich postup. K vyřešení tohoto problému společnost Sledgehammer Games doporučila použití sady JAK Beholder Rifle Kit pro ruční zbraň TYR. Tato konverzní sada, původně dostupná jako třetí týdenní výzva v první sezóně, může být aktivována v Armory Unlocks, pokud ji hráči minuli během její počáteční dostupnosti.

Řešení

Jakmile je sada JAK Beholder Rifle Kit odemčena, hráči ji mohou vybavit k přeměně pistole TYR na jednorannou pušku s vylepšeným ovládáním zpětného rázu a dosahem poškození. Tato konverzní sada umožní hráčům dokončit výzvu konverzní sady Marksman Rifle efektivněji.

Závěr

Zatímco výzva k přestavbě sady Marksman Rifle v události Cryptid Bootcamp přinesla hráčům určité potíže, použití sady JAK Beholder Rifle Kit poskytuje jednoduché řešení. Dodržováním doporučeného řešení mohou hráči překonat problémy se sledováním a úspěšně dokončit výzvu. Nenechte si ujít příležitost získat jedinečnou kamufláž se zbraní Sidewinder a předvést své dovednosti v Modern Warfare 3!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky