Novinky

November 7, 2023

Připojte se k Fortnite Reboot Rally a získejte kosmetiku zdarma!

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Fortnite Reboot Rally je zpět na další kolo! Tato příležitostná událost od Epic má za cíl přivést propadlé hráče zpět do hry. Díky partnerství s novým nebo vracejícím se hráčem můžete získat kosmetiku zdarma a užít si speciální odměny během sezóny Fortnite OG.

Připojte se k Fortnite Reboot Rally a získejte kosmetiku zdarma!

Výzvy pro restartování

Reboot Rally je soubor výzev, kde mají hráči za úkol „restartovat“ jiného hráče. Tato akce začala v poslední sezóně 3. listopadu. Aby se hráči mohli zúčastnit, musí splnit úkoly ve hře, aby odemkli sadu nové kosmetiky.

Jak se zúčastnit

Chcete-li se připojit k Fortnite OG verzi Reboot Rally, musíte se spojit s hráčem, který hrál Fortnite méně než 2 hodiny během 30 dnů před 2. listopadem. Pokud znáte někoho, kdo se na to hodí, povzbuďte ho, aby spustil hru a přidal se k vaší party.

Získávání odměn

Jakmile vytvoříte skupinu, můžete se pustit do her a společně plnit speciální úkoly. Dokončení těchto úkolů odmění oba hráče kosmetikou zdarma. Mezi odměny za Fortnite Reboot Rally tentokrát patří:

  • Infernal GG Emoticon (50 bodů)
  • Burning Dragon Wrap (100 bodů)
  • Skerran Glider (150 bodů)
  • Knight's Treachery Pickaxe (200 bodů)

Jak získávat body

Chcete-li odemknout tyto položky, musíte získat body. Každý úkol na kartě Fortnite Reboot Rally vám dá určitý počet bodů. Pokud se některé úkoly ukážou jako příliš náročné, můžete se zaměřit na ty jednodušší, abyste nasbírali dostatek bodů k odemčení všeho.

Závěr

Fortnite Reboot Rally na listopad je skvělou příležitostí, jak se zapojit do hry a získat kosmetiku zdarma. S rostoucím počtem hráčů na rekordní úroveň se jistě najdou způsobilí hráči, které můžete naverbovat, aby se zapojili do Reboot Rally. Nenechte si ujít tuto šanci užít si hru a sbírat exkluzivní odměny!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz
2024-05-14

Nejistá budoucnost LCS: Péče o domácí talent vs. spoléhání se na dovoz

Novinky