Novinky

October 27, 2023

Připravte se na beta verzi GranBlue Fantasy versus Rising

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Online beta GranBlue Fantasy Versus Rising je příležitostí pro hráče otestovat nové změny v postavách a posunech před datem vydání Granblue Fantasy Versus Rising. Zde je to, co víme o beta verzi a jak můžete získat přístup ke hře brzy prostřednictvím této zkušební verze.

Připravte se na beta verzi GranBlue Fantasy versus Rising

Druhá beta přichází pro GranBlue Fantasy versus Rising

GranBlue Fantasy Versus Rising se blíží k datu vydání na konci listopadu. Hráči však na hraní hry čekat nemusí. Brzy začne druhé beta období s rozsáhlejšími možnostmi hraní.

Druhá beta pro GranBlue Fantasy Versus Rising bude probíhat od 9. listopadu do 12. listopadu. Tentokrát bude beta širší a bude zahrnovat i crossplay. Hráči si hru mohou vyzkoušet na PlayStation 4 a 5 a také na Steamu. Bude odemčeno 26 postav, což hráčům umožní vyzkoušet si větší část obsazení.

Kromě online zápasů budou mít hráči také přístup k tréninkovému režimu a mini hrám v Grand Bruise Legends. Tato závěrečná beta poskytne skvělou příležitost seznámit se s postavami před úplným vydáním.

První online beta verze GranBlue Fantasy versus Rising

První online beta GranBlue Fantasy Versus Rising byla uzavřená beta, přičemž předběžná registrace byla zahájena v červnu na oficiálních stránkách. Beta probíhala od 28. července do 30. července a hráči měli možnost si nový titul vyzkoušet.

Pokud vás zajímá, jak si hra stojí v porovnání s hratelností na profesionální úrovni, již proběhly turnaje s profesionálními hráči, kteří soutěží v otevřené beta verzi. Tyto turnaje poskytují pohled na rovnováhu hry pro kompetitivní hru.

GranBlue Fantasy Versus Rising je velmi očekávaný jako pokračování jedné z nejlepších anime bojových her. S Arc System Works u kormidla můžeme očekávat další fantastický titul v sérii.

Nejnovější zprávy

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs
2023-11-26

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs

Novinky