Novinky

February 12, 2024

Připravte se na kapsle týmu VCT ve VALORANT 2024

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sezóna VCT je za dveřmi a s ní přichází představení Team Capsules ve VALORANTU. Tato kosmetika vám umožní ukázat vaši podporu vašemu oblíbenému profesionálnímu týmu v mezinárodních ligách. Zatímco oficiální oznámení ještě nebylo učiněno, úniky poskytly určité poznatky o tom, co můžeme od VCT 2024 Capsule očekávat.

Připravte se na kapsle týmu VCT ve VALORANT 2024

Datum vydání

Riot Games nezveřejnilo oficiální datum uvedení VCT Team Capsule v tomto roce. Nicméně, s výkopy VCT Americas and Pacific Kickoffs, které začínají 17. února, je pravděpodobné, že kapsle budou dostupné ve VALORANTu ve stejný den, kdy začíná sezóna.

Obsah

Podle úniků bude VCT Team Capsule pro sezónu 2024 obsahovat týmový skin pro pistoli Classic, kamaráda se zbraní, kartu hráče a sprej. Každý ze 44 zúčastněných týmů ze čtyř mezinárodních lig bude mít svou vlastní Team Capsule, což vám dává na výběr celkem 44 možností.

Jak získat kapsle

Hráči si budou moci zakoupit týmové kapsle na kartě Esports ve hře. Stojí za zmínku, že 50 % zisků z každé Team Capsule půjde přímo týmu, který zastupuje, což poskytuje další podporu profesionálním týmům.

Klasické detaily pleti

Klasický vzhled obsažený ve VCT Team Capsule bude obsahovat tři úrovně a dvě upgrady. Konkrétní podrobnosti o těchto upgradech však zatím nebyly zveřejněny.

Cena

Cena kapslí VCT Team Capsules nebyla potvrzena. Na základě předchozí kapsle VCT LOCK//IN 2023, jejíž cena byla 5 440 VP, se očekává, že každá týmová kapsle bude mít cenu mezi 3 000 a 3 500 VP.

Zůstaňte naladěni na další úniky a oficiální informace o VCT Team Capsules, jakmile budou k dispozici.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky