Novinky

February 15, 2024

Přizpůsobte si načítací obrazovky v Modern Warfare 3 pro lepší zážitek ze hry pro více hráčů

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Modern Warfare 3 nabízí hráčům možnost přizpůsobit si načítací obrazovky při načítání v nebo mimo zápas pro více hráčů. Tato funkce, i když je jednoduchá, lze v nastavení snadno přehlédnout.

Přizpůsobte si načítací obrazovky v Modern Warfare 3 pro lepší zážitek ze hry pro více hráčů

Možnosti přizpůsobení

I když jsou dny vytváření vlastních emblémů v Call of Duty za námi, v Modern Warfare 3 a Warzone je stále k dispozici spousta možností přizpůsobení. Hráči si mohou vybrat z řady jedinečných zbraní a kamufláží vozidel, které lze získat prostřednictvím výzev, událostí nebo zakoupením v obchodě. Kromě toho si hráči mohou vybavit speciální vizitky, emblémy nebo dokonce vytvořit jedinečný štítek klanu, kterým předvedou svou skupinu přátel.

Změna obrazovky načítání

Chcete-li změnit obrazovku načítání ve hře pro více hráčů, postupujte takto:

  1. Nahrajte do CoD HQ.
  2. Vyberte možnost hry pro více hráčů.
  3. Přejděte na kartu Přizpůsobit.
  4. Vyberte možnost Načítání obrazovky.
  5. Vyberte si z dostupných obrazovek načítání, které jste odemkli.

Hráči mají také možnost náhodně si načítací obrazovku vybrat ze svých odemčených možností nebo si vybrat až 10 oblíbených položek, kterými bude hra cyklicky procházet během čekání nebo odchodu ze zápasu pro více hráčů. Chcete-li označit obrazovku načítání jako oblíbenou, mohou hráči při zobrazení požadované obrazovky stisknout tlačítko trojúhelníku na PlayStationu nebo tlačítko Y na Xboxu.

Odemknutí obrazovek načítání

U zamčených obrazovek načítání přesměruje Modern Warfare 3 hráče na konkrétní balíček, kde si jej mohou přidat do své sbírky. Kromě toho existují bezplatné obrazovky načítání, které se zdají být uzamčené, ale lze je získat splněním denních a týdenních výzev.

Zůstat aktuální

Chcete-li zůstat v obraze o nových obrazovkách načítání v Modern Warfare 3 a Warzone, měli by hráči pravidelně kontrolovat kartu Událost, která je často aktualizována novými výzvami a odměnami.

Podle těchto kroků si hráči mohou snadno přizpůsobit své načítací obrazovky v Modern Warfare 3 a vylepšit tak svůj zážitek z hraní pro více hráčů.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky