Novinky

February 13, 2024

Přizpůsobte si svůj pirátský styl ve hře Skull and Bones: Změňte oblečení a odemkněte další možnosti

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Skull and Bones je hra, která nabízí spoustu možností přizpůsobení a umožňuje hráčům oblékat se jako nejlepší pirát, který se bude plavit po moři. Pokud se chcete ve hře Skull and Bones převléknout, zde je vše, co potřebujete vědět.

Přizpůsobte si svůj pirátský styl ve hře Skull and Bones: Změňte oblečení a odemkněte další možnosti

Kde se převléct

Chcete-li se převléknout do Skull and Bones, musíte navštívit Vanity Atelier. První Vanity Atelier najdete u Saint Anne. Pokud jste se na toto místo ještě nedostali, pokračujte ve výukovém programu, dokud nedosáhnete tohoto bodu. Vanity Atelier můžete na mapě identifikovat vyhledáním ikony zrcadla. Jakmile jste uvnitř, interagujte s NPC a získejte přístup k možnostem změny vzhledu nebo oblečení.

Odemknutí dalších možností oblečení

V počátečních fázích hry možná nebudete mít na výběr mnoho oblečení. Pokud jste si však zakoupili prémiovou edici za předobjednávkové bonusy, můžete se rychle proměnit ze zanedbaného trosečníka na hrozivého piráta. Kromě toho můžete získat další oděvní položky zvýšením úrovně hanby, plněním misí a nákupem položek prostřednictvím obchodu.

Změna vašeho stylu

Pokud budete chtít v budoucnu znovu změnit svůj styl, jednoduše se vraťte do Vanity Atelier. K provedení těchto změn nebudete muset vždy navštívit Svatou Annu, protože Vanity Ateliers lze nalézt na různých místech po celém světě a vždy je lze identifikovat podle ikony zrcadla.

Závěr

Převlékání ve hře Skull and Bones je zábavný a snadný způsob, jak si přizpůsobit postavu piráta. Navštivte Vanity Atelier, odemkněte další možnosti oblečení a změňte svůj styl, kdykoli budete chtít. Obejmite svého vnitřního piráta a vyplujte stylově!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky