Novinky

February 13, 2024

PGL Copenhagen Major American RMR: Kvalifikace, formát a rozvrh

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

PGL Copenhagen Major je hned za rohem a americká kvalifikace je připravena přinést horko. Otevřenými kvalifikacemi prošlo pouze pět týmů ze stovek, takže sázky jsou vysoké. Zde je vše, co potřebujete vědět o PGL Copenhagen Major American RMR.

PGL Copenhagen Major American RMR: Kvalifikace, formát a rozvrh

Formát

V americkém RMR se představí šestnáct týmů ze Severní a Jižní Ameriky, které budou soutěžit ve švýcarském formátu. Týmy budou nasazeny na základě jejich aktuálních záznamů v americkém RMR a budou hrát přímé zápasy. Tým potřebuje vyhrát tři zápasy, aby si zajistil místo v PGL Copenhagen Major, zatímco dvě prohry budou mít za následek vyřazení. Konkurence je nelítostná a velká jména jako Complexity, Team Liquid a FURIA bojují o šanci reprezentovat region na prvním CS2 Major.

Osévání

Jakmile se týmy kvalifikují na Major, budou nasazeny do Elimination Stage a Opening Stage na základě regionálního umístění Valve. Nejlépe nasazený tým postoupí přímo do vyřazovací fáze, zatímco zbývající čtyři týmy se budou muset probojovat přes úvodní fázi.

Harmonogram a výsledky

PGL Copenhagen Major American RMR začíná v sobotu 17. února. Pět nejlepších týmů z RMR se kvalifikuje na Major, zatímco zbytek bude vyřazen. Harmonogram amerického RMR ještě není určen, takže zůstaňte naladěni na aktualizace.

Jak se dívat

Veškerou akci amerického RMR můžete zachytit živě na Twitchi. PGL bude zápasy vysílat na dvou kanálech: primárním a sekundárním. Komunitní vysílací společnosti budou navíc vysílat kvalifikace na svých jednotlivých kanálech. Nezapomeňte se naladit a podpořit své oblíbené týmy!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky