Novinky

October 30, 2023

Ponořte se do podmanivého světa Avatar: Frontiers of Pandora

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Poté, co jsem strávil čas s Avatar: Frontiers of Pandora, jsem byl plně ponořen do strhujícího světa hry. Ohromující vizuální stránka, pohlcující hudba a intuitivní uživatelské rozhraní mě vtáhly do pohledu Ubisoftu na Pandoru, mimozemské prostředí z vesmíru Avatar Jamese Camerona.

Ponořte se do podmanivého světa Avatar: Frontiers of Pandora

Bohatý příběh

Hra Frontiers of Pandora se odehrává krátce před událostmi Avatar: The Way of Water a nabízí hráčům šanci zažít bohatší příběh. Jako postava Na'vi, která byla unesena a vycvičena, aby sloužila v rámci lidské vojenské operace RDA, se o 15 let později probudíte jako outsider a musíte se znovu naučit způsoby Na'vi. Hra vám umožňuje postavit se proti RDA a vyhnat je z Pandory, čímž získáte poutavý a postupně se odvíjející příběh.

Vzrušující hratelnost

Hra v Avatar: Frontiers of Pandora nabízí řadu napínavých zážitků. Od prozkoumávání oblohy na vašem ikranském společníkovi až po zapojení se do vzdušného boje s letadly RDA, hra vás udrží na kraji vašeho sedadla. Bojová mechanika umožňuje kradmé přístupy i intenzivní bitvy, přičemž luky a pušky Na'vi se ukázaly jako účinné proti nepřátelům. Svoboda zvolit si svůj přístup dodává hře hloubku a udržuje ji poutavou.

Vedlejší mise a průzkum

Kromě hlavních úkolů nabízí Avatar: Frontiers of Pandora řadu vedlejších misí, rabování, crafting a průzkum. Hráči mohou experimentovat s vařením, kombinovat ingredience a objevovat nové efekty. Hra také obsahuje několik stromů dovedností zaměřených na přežití, boj, lov, crafting a jízdu na ikranu. Tyto funkce dodávají hře hloubku, aniž by narušovaly hlavní příběh.

Slibná budoucnost

Avatar: Frontiers of Pandora ukazuje hodně slibné. Ubisoft prokázal zdrženlivost při vyhýbání se nadměrnému nadýmání, což má za následek soustředěný a příjemný zážitek z otevřeného světa. I když je příliš brzy hodnotit celkový příběh, podmanivý svět hry a poutavá hratelnost z ní činí velmi očekávané vydání. Ať už jste fanouškem filmů o Avataru, nebo prostě hledáte pohlcující dobrodružství v otevřeném světě, Avatar: Frontiers of Pandora se má objevit 7. prosince.

Nejnovější zprávy

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs
2023-11-26

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs

Novinky