Novinky

February 15, 2024

Porazte Silver Bokoblins: Vylepšete svou hratelnost v Tears of the Kingdom

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Ve hře The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (TOTK), se hráči setkají s řadou nepřátel, včetně běžných Bokoblinů. Existuje však vzácnější a nebezpečnější varianta známá jako Silver Bokoblin.

Porazte Silver Bokoblins: Vylepšete svou hratelnost v Tears of the Kingdom

Co jsou stříbrní bokoblinové ve hře Slzy království?

Stříbrní bokoblini jsou bílé barvy s fialovými znaky po celém těle. Na temeni hlavy mají výrazný dlouhý roh podobný anténě, podobný ďasovi. Tito nepřátelé jsou výrazně silnější než průměrný Bokoblin a mohou hráči způsobit velké poškození.

K poražení Stříbrných Bokoblinů se doporučuje používat na dálku tavené šípy. Kromě toho by se hráči měli pokusit odrazit a použít svou schopnost Flurry Rush, když se přibližují k těmto impozantním nepřátelům.

Kde najít Silver Bokobliny v Tears of the Kingdom

Stříbrné Bokobliny lze nalézt téměř v každém táboře monster ve světě hry Hyrule. Jak hráči postupují a stávají se silnějšími, objeví se více Stříbrných Bokoblinů.

Jedním konkrétním místem, kde hráči mohou neustále nacházet Silver Bokoblins, je tábor Bokoblin poblíž věže Hyrule Field Skyview Tower. Tyto tábory mají často Bokoblina podobného šéfovi, což je obvykle Stříbrný Bokoblin.

Další oblastí, kde lze Silver Bokoblins nalézt, je The Depths. Hráči je navíc mohou potkat v poušti Gerudo v malém táboře.

Když jsou Silver Bokoblin poraženi, upustí různé části monster, včetně Silver Bokoblin Horn. Tento roh má útočnou sílu pojistky 31 a lze jej použít ke zvýšení útočné síly šípů nebo zbraní na blízko. Může se také vařit s tvorem a vytvořit tak silný elixír.

Hráči by měli být opatrní, když se blíží k lokacím Silver Bokoblin, protože tito nepřátelé jsou mnohem silnější než jejich běžní protějšky. Je vhodné zvýšit zdraví, abyste vydrželi jejich silné útoky.

Pamatujte, v The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, poražení Silver Bokoblins a sbírání jejich cenných kapek může výrazně zlepšit váš herní zážitek.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky