Novinky

February 14, 2024

Poslední epocha: Ceny, mikrotransakce a spravedlivá hratelnost

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

Free-to-play model se stal populárním v herním průmyslu, mnoho her nabízí mikrotransakce. To vyvolává otázku: je Last Epoch hra zdarma? V tomto článku prozkoumáme cenový model Last Epoch a to, co hráčům nabízí.

Poslední epocha: Ceny, mikrotransakce a spravedlivá hratelnost

Ceny poslední epochy

Last Epoch není volně hratelná. Jedná se o prémiový titul, který lze zakoupit na Steamu za 34,99 $. Standardní edice obsahuje bonusového mazlíčka jménem Golden Guppy the Baby Chronowyrm. Je důležité si uvědomit, že domácí mazlíčci jsou čistě kosmetická a neposkytují žádné herní výhody.

Pro hráče, kteří hledají další obsah, je tu Deluxe Edition za 49,99 $. Tato edice obsahuje mazlíčka Adolescent Chronowyrm, sadu brnění Fallen Ronin, kosmetický portál Firefly's Refuge, digitální soundtrack a 50 bodů Epoch Points, které můžete utratit v obchodě ve hře.

Ultimate Edition s cenou 64,99 $ obsahuje vše z edice Deluxe, stejně jako mazlíčky Adult Chronowyrm a Twilight Fox, sadu brnění Temporal Guardian, portál Celestial Way a 100 bodů Epoch Points.

Mikrotransakce

Přestože Last Epoch není free-to-play, nabízí mikrotransakce. Tyto mikrotransakce jsou však omezeny na kosmetické předměty a neposkytují žádné herní výhody. Hráči si mohou koupit Epoch Points za skutečné peníze, ale nemohou je použít k odemknutí tříd postav nebo vylepšení dovedností.

Spravedlivá hratelnost

Vývojáři z Last Epoch, Eleventh Hour Games, zdůrazňují, že hra nemá žádné mechanismy pay-to-win. Zavázali se vytvářet spravedlivé prostředí pro všechny hráče a nikdy nebudou nabízet herní výhody výměnou za skutečné peníze.

Závěr

Závěrem, Last Epoch není hra zdarma. Jedná se o prémiový titul s různými edicemi, které lze zakoupit. I když jsou mikrotransakce přítomny, jsou omezeny na kosmetické předměty a nemají vliv na hru. Hráči si mohou užít férový herní zážitek, aniž by museli utrácet další peníze za výhody.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky