Novinky

February 15, 2024

Postup a výzvy v galaktické válce: Připojte se k boji v Helldivers 2

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Ve hře Helldivers 2 leží osud Super Země v rukou vás a vašich kolegů Helldivers. Galaktická válka je klíčovou bitvou, která určuje budoucnost galaxie. Odchod do důchodu nepřipadá v úvahu, protože to může ohrozit zbytek galaxie.

Postup a výzvy v galaktické válce: Připojte se k boji v Helldivers 2

Postup v galaktické válce

Od svého vydání 8. února zaznamenal Helldivers 2 pokrok v galaktické válce proti dvěma frakcím. Sektor Orion, sestávající z Heetha a Angel's Venture, byl osvobozen, což vedlo k otevření sektoru přehlásek. Osvobození planet odemyká nové sektory, což umožňuje další postup ve válce.

Sektory a frakce

Od 15. února existují tři otevřené sektory a čtyři uzamčené sektory Terminidů. Osvobozením dalších planet ovládaných Terminidy získáte přístup do uzamčených sektorů. Mezi sektory ovládané Terminidem patří Umlaut, Mirin, Draco, L'estrade a Sten, zatímco sektory ovládané Automatonem jsou Xzar a Severin.

Sledování pokroku

Ve hře Helldivers 2 je vaše služba Helldivera průběžně zaznamenávána a zahrnuta do procenta osvobození na každé planetě. Procento osvobození je ovlivněno úspěšným dokončením misí vámi a ostatními Helldivery. Existují dva ukazatele průběhu, které můžete sledovat:

  1. Sektorová kontrola: Tato lišta představuje akumulovaný postup osvobození každé planety uvnitř konkrétního sektoru ovládaného kteroukoli frakcí.
  2. Liberation Campaign: Tento pruh představuje postup osvobození konkrétní planety uvnitř sektoru.

Průběh galaktické války

Procento galaktické války je nashromážděná data všech hráčů a bere v úvahu splnění primárních a sekundárních cílů, vyčištění základů a selhání misí. Každý faktor přispívá ke zvýšení nebo snížení osvobození planety. Pokrok začíná na nule procent a naplňuje se s dokončením misí, což nakonec povede k osvobození planety.

Nové oblasti a výzvy

Jakmile je planeta osvobozena, otevře se nová, která nabízí nové oblasti k prozkoumání. Tyto oblasti se vyznačují jedinečným terénem a extrémními povětrnostními podmínkami. Bez ohledu na zvolenou úroveň obtížnosti přispívají všechny dokončené mise k celkovému postupu galaktické války.

Dopad plnění mise

Předčasné opuštění mise nebo nesplnění cílů během 40minutového časovače zpomalí osvobození planety. Stav postupu probíhající galaktické války je viditelný všem hráčům.

Hlavní rozkazy

Aby hráči postoupili v galaktické válce, musí splnit hlavní rozkazy. Tyto rozkazy se zaměřují na kampaň za osvobození a nabádají hráče, aby osvobodili planety a odemkli nové sektory. Každý Major Order nabízí jako odměny Requisitions (hotovost) a Warbond Medals. První rozkaz se soustředil na vyčištění sektoru Orion, zatímco nejnovější rozkaz se soustředil na obranné kampaně proti automatu.

Neustálý vývoj

Helldivers 2 se řídí vzorcem pro živé služby, kde je postup přímo ovlivňován ostatními hráči. Hra se neustále vyvíjí, což zajišťuje jedinečný a vyvíjející se zážitek. Dokud bude Arrowhead pokračovat ve vývoji hry, postup Galactic War bude i nadále utvářet osud Super Země.

Připojte se k boji

Pokud chcete získat vítězství pro Super Zemi, je čas chopit se zbraní a zapojit se do boje v Helldivers 2.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky