Novinky

February 14, 2024

Prozkoumejte rozsáhlý svět Embervale v RPG Enshrouded: A Survival

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Enshrouded je RPG pro přežití, které hráčům nabízí možnost prozkoumat rozsáhlý otevřený svět Embervale. Díky široké škále činností, jako je crafting, bojování, budování a rabování, Enshrouded poskytuje hráčům nesmírnou svobodu utvářet si vlastní herní zážitek.

Prozkoumejte rozsáhlý svět Embervale v RPG Enshrouded: A Survival

Platformy

Pokud máte zájem hrát Enshrouded, je důležité vědět, na kterých platformách je k dispozici. V současné době je Enshrouded v předběžném přístupu na PC a v budoucnu se plánuje uvedení na PlayStation a Xbox. I když přesná data vydání pro tyto platformy nejsou známa, očekává se, že se bude shodovat s odchodem hry z předběžného přístupu, který by měl být koncem roku 2024 až začátkem roku 2025.

Hráči konzole se budou muset obrnit trpělivostí, protože Enshrouded bylo potvrzeno pouze pro vydání na PlayStation 5 a Xbox Series X|S. I když existuje možnost vydání dalších konzolí, je to nepravděpodobné. Pokud tedy chcete zažít zázraky Embervale, nejlepším řešením je hrát na PC, PS5 nebo Xbox Series X|S.

Předběžný přístup a budoucí aktualizace

Konec období předběžného přístupu Enshrouded nemá oficiální datum, ale odhaduje se na prosinec 2024 nebo leden 2025. Vývojový tým má za cíl přibližně jeden rok, ale to není zaručeno. Mezitím Enshrouded tým aktivně pracuje na cestovní mapě, poskytuje pravidelné aktualizace a naslouchá zpětné vazbě hráčů, aby vylepšil funkce hry a implementoval potřebné změny.

Závěr

Pokud si užíváte vzrušení z vytváření budov a základen, hledání mocné kořisti, bojování s impozantními nepřáteli a vytváření ultimátní třídy, Enshrouded je hra pro vás. Pokud však netrpělivě očekáváte vydání konzole, budete se muset obrnit trpělivostí, protože vývojáři zatím neoznámili konkrétní datum. Zůstaňte naladěni na budoucí aktualizace a další informace o konzolovém vydání Enshrouded.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky