Novinky

January 13, 2022

PSG.LGD sledovat v Dota 2 sázení

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

PSG.LGD je připraven stát se dalším nejlepším týmem Dota 2 v online sázení na eSports po jejich úspěších v The International. Přestože scéně dříve dominovali lidé jako Team Spirit, Team Secret a OG, oblečení z Číny skutečně trochu otřese. V důsledku toho bude také na vrcholu seznamu nejlepších týmů Dota 2, na které lze sázet.

PSG.LGD sledovat v Dota 2 sázení

Pro začátek, The International je hlavní soutěží mistrovství světa v eSports pro videohru Dota 2 od společnosti Valve pro online bitevní arénu pro více hráčů. Zatímco existuje několik dalších turnajů a soutěží, The International je nejprestižnějším turnajem a přitahuje nejlepší týmy Dota 2 eSports po celém světě. 

Při rozhodování, který je nejlepší tým Dota 2 eSports, hraje The International klíčovou roli. Jako celosvětově nejkonkurenceschopnější turnaj je obvykle ústředním bodem eSport sázení stránky.

PSG.LGD je profesionální tým eSports, který se specializuje na Dota 2. Tým vznikl po sloučení původního týmu, LGD Gaming, a Paris Saint-Germain FC (PSG). Tým, který byl oficiálně založen v roce 2018, se rychle proslavil vítězstvím na okruhu Dota Pro Circuit v sezóně 2017/18 a získal vstup do The International 2018. V té době bylo PSG.LGD novinkou v online sázení Dota2, takže mnoho hráčů to neudělalo. moc se na to nesoustřeď.

PSG.LGD Dominance ve společnosti The International

The International 2018, známá také jako TI8, byla první velkou událostí, které se PSG.LGD zúčastnilo. PSG, přestože je novým účastníkem. Výkon LGD byl výjimečný. Tým ve čtvrtfinále porazil sílu Dota 2 Virtus.pro, vyhrál 2:0 a postoupil do semifinále, kde se střetl s Team Liquid. 

Zatímco mnoho sázkařů vložilo své peníze do Team Liquid, PSG.LGD mnohé překvapilo, když porazilo veterány 2:0. Ve finále však PSG.LGD padlo na OG ve fantastickém souboji bo5, který skončil 3:2 ve prospěch OG.

Na The International 2019 (TI9) PSG.LGD také otřáslo eSports scénou Dota 2 docela dobrým výkonem. Tým porazil Virtus.pro 2:0 ve čtvrtinách a Vici Gaming také 2:0 v semifinále. Ale zatímco mnoho sázkařů ve finále vsadilo na PSG.LGD, čínský tým eSports znovu prohrál s OG 1:2.

V roce 2020 byl The International zrušen, ale soudě podle tehdejší formy PSG.LGD bylo pravděpodobné, že stále patřili mezi nejlepší uchazeče o titul. 

V roce 2021 The International, PSG.LGD prohrálo s Team Spirit v jednom z nejlepších finále Dota 2 bo5, kde PSG.LGD prohrálo potřetí v turnaji. V thrilleru 3:2 však PSG.LGD téměř dokončilo comeback. Byla to pozoruhodná událost na scéně živého online sázení Dota 2, kde se stoly neustále otáčely. I sázkové tipy eSport v té době byly značně nepřesné.

Ze všech současných indicií zůstane PSG.LGD silou, se kterou je třeba počítat v Dota 2 eSports a následně i v Dota 2 sázení. Přestože nezískal nejprestižnější titul v Dota 2, je to na dobré cestě. Aktuální soupiska vypadá slibně, takže nadšenci do sázení Dota 2 by měli mít PSG.LGD ve svém seznamu nejlepších týmů, na které lze sázet, a to nejen na The International, ale na všech ostatních akcích, kterých se tým účastní.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky