Novinky

February 12, 2024

Rozpoutejte ničivé útoky s runou Shadowflame v klasické sezóně objevů World of Warcraft

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Ve druhé fázi World of Warcraft Classic Season of Discovery získali Warlocks přístup k nové a mocné runě zvané Shadowflame. Tato runa, spolu s dalšími runami poškození, učinila Warlocky ještě impozantnějšími.

Rozpoutejte ničivé útoky s runou Shadowflame v klasické sezóně objevů World of Warcraft

Získání runy Shadowflame

Aby získali Runu Shadowflame, musí Warlocks cestovat do Shadowbreak Ravine v jihovýchodní části Desolace. Tam najdou oltář, se kterým potřebují komunikovat. Aby oltář aktivovali, musí na něj čarodějové seslat kouzlo Shadow Ward. Je však důležité poznamenat, že Altar odčerpá stínové poškození od Warlocka, zatímco oni směřují kouzlo. Prolomení stínového oddělení nebo léčení během interakce přeruší rituál.

Je vhodné, aby si Warlockové přivedli s sebou družinu, protože Altar hlídají davy na vysoké úrovni. Jakmile je zaklínadlo dokončeno, objeví se Elitní démon 38. úrovně jménem Seductress Ceeyna. Warlocks musí porazit tohoto démona a ukořistit jeho tělo, aby získali runu Shadowflame.

Síla Shadowflame

Shadowflame je okamžitě vržená Warlock Rune, která uvolňuje kužel poškození Shadow a Fire před Warlockem. Tato runa v kombinaci s mocným poškozením zvířete a kouzly Damage over Time (DoT) dále zvyšuje Warlockovo poškození výbuchem a schopnosti oblasti účinku.

Warlocks, kteří mají omezené možnosti boje na krátkou vzdálenost, mohou použít Shadowflame k efektivnímu vypořádání se s nepřáteli, kteří se dostanou příliš blízko. Slouží jako cenný nástroj pro udržování vzdálenosti a způsobování značného poškození.

S přidáním Shadowflame Rune se Warlockové v klasické sezóně objevů World of Warcraft stali ještě impozantnějšími. Zvládnutí této runy umožní Warlockům rozpoutat ničivé útoky a ovládnout své nepřátele.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky