Novinky

February 16, 2024

Srovnání efektů Spacial Rend vs. Roar of Time: Pokémon Go Adventure Effects

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Ať už jste se o těchto pohybech dozvěděli z předchozích her Pokémon nebo jste s nimi byli seznámeni v Pokémon Go díky jejich Go Tour: Adventure Effects, Spacial Rend a Roar of Time jsou mocnými nástroji pro legendární Pokémony. Ale který krok byste si měli vybrat, pokud máte možnost?

Srovnání efektů Spacial Rend vs. Roar of Time: Pokémon Go Adventure Effects

Srovnání a vysvětlení efektů Spacial Rend vs. Roar of Time: Pokémon Go Adventure Effects

Prostorový Rend:

  • Cena: 5000 Stardust a pět Palkia Candy
  • Efekt: Naruší prostor na 10 minut, aby se zvětšila oblast setkání pro divoké Pokémony.
  • Trainer Battle: 95 Power Dragon nabitý útok
  • Bitvy v tělocvičně a nájezdy: 160 Power Dragon nabitý útok

Řev času:

  • Cena: 5 000 Stardust a pět bonbónů Dialga
  • Efekt: Zkresluje čas na šest minut, což umožňuje hráčům pozastavit časovače u předmětů, jako je Kadidlo, Denní dobrodružné kadidlo, Vejce štěstí a Hvězdné kousky. Může být stohován po dobu dvou hodin v kuse, až 24 hodin, s použitím více Stardust a Dialga Candy.
  • Trainer Battle: 150 Power Dragon nabitý útok
  • Bitvy v tělocvičně a nájezdy: 160 Power Dragon nabitý útok

Zatímco Spaceal Rend a Roar of Time jsou exkluzivní pohyby, které znají pouze Palkia a Dialga, nemusíte se omezovat pouze na jeden – alespoň pokud jde o Pokémona, který je zná.

Zde jsou základní rozdíly mezi těmito dvěma porovnanými přímo, takže přesně víte, do čeho jdete. Jen si pamatujte, že alespoň během Go Tour: Sinnoh můžete téměř zaručit setkání s Origin Forme Dialga nebo Origin Forme Palkia, kteří zná svůj charakteristický pohyb, pokud zvolíte správnou cestu pro speciální výzkum akce.

Je Spacial Rend v Pokémon Go lepší?

Spacial Rend je krok, který byste měli zvolit, pokud se snažíte vytěžit maximum z událostí specifických pro setkání nebo děláte něco jako Shiny hunting.

Rozšířený rozsah setkání je užitečný obecněji, protože vám pomůže najít více Pokémonů, aniž byste museli tvrdě pracovat. U událostí, jako je Community Day, vám to umožní získat více setkání během omezeného časového rámce, když budete spamovat Poké Balls – a to také zvyšuje pravděpodobnost, že najdete Shinyho, protože projdete více jedinečnými setkáními. Může také poskytnout úlevu venkovským hráčům, kteří se snaží najít setkání v určitých oblastech kolem jejich bydliště.

V bitvě má ​​Palkiaovo psaní Dragon/Water výhodu nad Dialgou, pokud jde o užitečnost v typových matchupech, ale Spacial Rend způsobuje menší poškození než Roar of Time. To je kompromis, se kterým se budete muset vypořádat při vytváření sady pohybů, protože snížení poškození z něčeho jako Draco Meteor vám umožní vyvinout větší tlak na štíty.

Je Roar of Time lepší v Pokémon Go

Roar of Time je dokonalým nástrojem pro broušení, pokud umíte dobře plánovat, kdy použít předměty, jako jsou Lucky Eggs a Incense, ke zvýšení XP nebo Stardust, které získáte. Pokud si věci správně načasujete, můžete své evoluční extravaganze Lucky Egg nebo mletí Stardust prodloužit o dvě hodiny v kuse, takže je snazší než kdy jindy dělat věci bez použití více položek.

Je to také skvělá šance, jak snadno rozšířit Daily Adventure Incense, což vám umožní lovit vzácná setkání v rámci denní mechaniky. Pokud se vám nepodařilo chytit Galarian Articuno, Galarian Zapdos nebo Galarian Moltres, tento Adventure Effect se může stát vaším novým nejlepším přítelem, když je budete nadále sledovat.

Dialga může být v bitvách trochu více situační, ale Roar of Time je vylepšením jakékoli sady pohybů, které můžete přiřadit typ Dragon/Steel. Prorazí díru téměř do všeho, co před ni postavíte, když na oplátku zasáhnete tank.

Výrok

Spacial Rend je lepší, pokud hledáte více setkání, a Roar of Time poskytuje více užitečných funkcí, pokud jste připraveni brousit XP nebo chcete využívat předměty jako Incense. Poskytují srovnatelné výhody v bitvě, takže vaše rozhodnutí může být založeno výhradně na efektech dobrodružství nebo na tom, kterou legendu dračího typu preferujete.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky