Novinky

November 7, 2023

Turnaj Slimebox Nick All-Star Brawl 2: Významná událost v komunitě bojových her

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Nickelodeon All Stars Brawl 2 má vyjít brzy, s vylepšeními oproti první hře v sérii. Hra si získala pozornost v konkurenční herní komunitě a bude testována na nadcházejícím turnaji Slimebox.

Turnaj Slimebox Nick All-Star Brawl 2: Významná událost v komunitě bojových her

První událost od organizátora Coinboxu Hungrybox

Hungrybox, známá postava v komunitě Super Smash Bros., pořádá ranou akci pro Nickelodeon All-Star Brawl 2. Navzdory kontroverzní historii s první hrou se Hungrybox vrací do série s turnajem Slimebox, který bude být první velkou událostí ve hře.

Zaměřte se na Nickelodeon All-Star Brawl 2

Turnaj Slimebox představí Nickelodeon All-Star Brawl 2, jednu z nejočekávanějších bojových her roku 2023. Podobně jako událost Coinbox pro Smash, tento turnaj pořádá Hungrybox ve spolupráci s GameMill a nabízí prize pool 50 000 $.

Exkluzivní online turnaj v Severní Americe

Turnaj je díky svému online formátu exkluzivní pro účastníky v Severní Americe. Cílem tohoto rozhodnutí je zajistit hladší a lokalizovanější zážitek pro všechny hráče.

Datum a platforma

Celý turnaj se odehraje 15. listopadu 2023 a bude streamován na Twitch kanálu Hungrybox. Tato událost poslouží jako brzký test konkurenčního potenciálu hry a v případě úspěchu by se turnaj Slimebox mohl stát opakující se sérií.

Závěrem lze říci, že turnaj Slimebox Nick All-Star Brawl 2, pořádaný společností Hungrybox, je pro hráče vzrušující příležitostí předvést své dovednosti ve velmi očekávaném Nickelodeon All-Star Brawl 2. Díky vylepšením provedeným ve hře má tento turnaj potenciál stát se významnou událostí v komunitě bojových her.

Nejnovější zprávy

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs
2023-11-26

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs

Novinky