Novinky

February 13, 2024

Výroba lodi Sambuk: Ovládněte moře s ničivou palebnou silou

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Loď Sambuk, známá také jako Pyromaniac, je konečným cílem pro každého kapitána lodi ve hře Skull and Bones, který chce zapálit moře v plamenech.

Výroba lodi Sambuk: Ovládněte moře s ničivou palebnou silou

Získání plánu Sambuk

Chcete-li získat plán Sambuk, musíte nejprve dosáhnout hodnosti Cutthroat of Infamy, což je druhá nejvyšší hodnost ve hře. Jakmile dosáhnete této hodnosti, můžete si koupit plán na Černém trhu Helmů za 5 000 kusů po osmi. Yanita Nara, barmanka v Le Mont Muet v Sainte-Anne, vám plány prodá, pokud máte požadované Infamy a mince.

Výroba Sambuku

Jakmile získáte plány, budete k výrobě Sambuka potřebovat následující materiály:

  • 15 Greenheart Plank
  • 15 Magnetitový ingot
  • 12 Roselle Tkanina
  • 4 Dřevěný dehet
  • 4 Ozubené kolo
  • 2 Torzní pružina
  • Úhoří motouz
  • 12 000 stříbra

Dřevěný dehet, ozubené kolo a torzní prameny lze vyplenit a vydrancovat z lodí a osad Le Compagnie. Jakmile shromáždíte všechny potřebné materiály, navštivte loďaře, aby postavil svůj Sambuk.

Stojí Sambuk za to?

Pokud máte rádi boj na blízko a udělování masivního poškození, pak Sambuk rozhodně stojí za to. Jeho perk Scorched vám umožní udělit 5000 Burning damage, když použijete efekt Ablaze na nepřátelskou loď, a všechny lodě, které jsou Ablaze, utrpí poškození o 30 procent vyšší. Kromě toho má Sambuk několik střílen, pět nábytkových slotů a může být vybaven zbraněmi ve všech hlavních slotech. Má však slabší pevnost trupu ve srovnání s jinými loděmi DPS.

Závěrem lze říci, že loď Sambuk je impozantní plavidlo, které odměňuje zkušené kapitány svou ničivou palebnou silou. Získáním plánu a shromážděním potřebných materiálů můžete vyrobit tuto loď a ovládnout moře v Skull and Bones.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky