Novinky

February 13, 2024

Výroba lodi Sambuk: Ovládněte moře s ničivou palebnou silou

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Loď Sambuk, známá také jako Pyromaniac, je konečným cílem pro každého kapitána lodi ve hře Skull and Bones, který chce zapálit moře v plamenech.

Výroba lodi Sambuk: Ovládněte moře s ničivou palebnou silou

Získání plánu Sambuk

Chcete-li získat plán Sambuk, musíte nejprve dosáhnout hodnosti Cutthroat of Infamy, což je druhá nejvyšší hodnost ve hře. Jakmile dosáhnete této hodnosti, můžete si koupit plán na Černém trhu Helmů za 5 000 kusů po osmi. Yanita Nara, barmanka v Le Mont Muet v Sainte-Anne, vám plány prodá, pokud máte požadované Infamy a mince.

Výroba Sambuku

Jakmile získáte plány, budete k výrobě Sambuka potřebovat následující materiály:

  • 15 Greenheart Plank
  • 15 Magnetitový ingot
  • 12 Roselle Tkanina
  • 4 Dřevěný dehet
  • 4 Ozubené kolo
  • 2 Torzní pružina
  • Úhoří motouz
  • 12 000 stříbra

Dřevěný dehet, ozubené kolo a torzní prameny lze vyplenit a vydrancovat z lodí a osad Le Compagnie. Jakmile shromáždíte všechny potřebné materiály, navštivte loďaře, aby postavil svůj Sambuk.

Stojí Sambuk za to?

Pokud máte rádi boj na blízko a udělování masivního poškození, pak Sambuk rozhodně stojí za to. Jeho perk Scorched vám umožní udělit 5000 Burning damage, když použijete efekt Ablaze na nepřátelskou loď, a všechny lodě, které jsou Ablaze, utrpí poškození o 30 procent vyšší. Kromě toho má Sambuk několik střílen, pět nábytkových slotů a může být vybaven zbraněmi ve všech hlavních slotech. Má však slabší pevnost trupu ve srovnání s jinými loděmi DPS.

Závěrem lze říci, že loď Sambuk je impozantní plavidlo, které odměňuje zkušené kapitány svou ničivou palebnou silou. Získáním plánu a shromážděním potřebných materiálů můžete vyrobit tuto loď a ovládnout moře v Skull and Bones.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky