Novinky

February 20, 2022

Výsledek zimního mistrovství EGC

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Pokud jde o online sázení na esporty, existuje několik her, které si získaly vysokou úroveň popularity. Mnohé z nich jsou střílečky z pohledu první osoby, jako například Call of Duty. Tituly týmových bojových arén jsou také hojně uváděny na sázkových stránkách esportu. Age of Empires je proto v této prosperující komunitě poměrně unikátní.

Výsledek zimního mistrovství EGC

Série AOE staví hráče do role budovatelů civilizace. Cílem je expandovat z malé skupiny lovců sběračů do vyspělejší společnosti. Klíčem k vítězství je shromažďování zdrojů na zaplacení nových struktur a technologií. Zatímco hra postupuje a vesnice rostou na města, tyto zdroje jsou stále omezenější. V důsledku toho je strategie důležitou dovedností pro profesionální hráče.

Poněkud pomalé tempo a cerebrální povaha AOE z něj dělá překvapivou volbu v rámci komunity online sázení. Mnoho dalších her najdete na Esport Ranker mají tendenci se více soustředit na rychlou akci. AOE je však více vzrušující, než se může na první pohled zdát. V konkurenčním prostředí musí hráč dělat velmi promyšlené a vypočítavé pohyby.

Zimní mistrovství EGC

21. ledna 2022 proběhla úvodní kvalifikační show na jeden z největších turnajů Age of Empires. Zimní mistrovství Age of Empires IV měl prize pool 20 000 $ a byl sponzorován společností Microsoft. Hráči se utkali mezi sebou v zápasech 1v1.

Hra ve standardní podobě vyžaduje, aby hráč prošel čtyřmi různými věky v historii. Tento turnaj se však soustředil pouze na konečný věk. Během zimy proběhly další tři série akcí. Kvalifikace na šampionát byly určeny podle toho, kolik bodů nasázeli v průběhu sezóny. Zohledněna byla i výše prize money, kterou vyhráli.

Lidé, kteří hledají tipy na sázení na esport, by si měli být vědomi toho, že konkurence je velmi tvrdá. Šampionát vždy přivede několik potenciálních uchazečů. Hráči MarineLorD a The Viper byli vybráni jako hráči s obzvláště dobrými šancemi. Korunku si však odnesla kanadská hráčka Hera. Na druhém místě skončil MarineLorD z Francie. Sázení Age of Empires může být obtížné kvůli obrovskému počtu profesionálů, kteří s ním bojují. 32 se kvalifikovalo k účasti ve finále.

Jak mohli hazardní hráči určit vítěze?

Je důležité prozkoumat co nejvíce zúčastněných hráčů. To by pomohlo sázkařům při předpovídání vítěze zimního mistrovství EGC. Nyní, když je po všem, mají hazardní hráči celý rok na to, aby určili, kdo bude v roce 2023 na vrcholu.

Klíčem k online sázení AOE je znalost silných a slabých stránek každého uchazeče. Pokud to nadšenci do esportu myslí s touto formou hazardu vážně, pak by příští rok mohli strávit seznamováním všech hráčů.

Kvalifikační zápasy zimní série jsou obvykle vysílány živě online. Důvtipní hráči je mohou pečlivě sledovat a provádět podrobné analýzy. Na těchto typech turnajů se však může stát cokoliv. Age of Empires hodně spoléhá na umělou inteligenci určenou k testování dovedností hráčů. Často jsou vydávány pravidelné nové aktualizace a opravy. Ty mohou výrazně změnit dynamiku. Je proto důležité, aby si online hazardní hráči byli vědomi jakéhokoli nového vývoje.

Co dělá dobrého hráče AOE?

K účasti na zimním mistrovství EGC byli pozváni pouze ti nejlepší profesionálové. Tito lidé vykazovali řadu podobných rysů. Věděli, jak využít sílu své civilizace. Zakoupili pouze nezbytná vylepšení. Obecně lze říci, že v těchto turnajích má výhodu hráč s různorodou armádou.

Na příštím šampionátu mohou zápasy umožnit soutěžícím odemknout relikvie. Pokud ano, bude to znamenat, že vítěz musí být zručný v lovu těchto předmětů a utrácení pasivního zlatého příjmu za správná vylepšení.

Jednou z největších chyb, kterých se člověk může dopustit, je zanedbávání terénu. I když AOE klade důraz na budování struktur a výcvik armády, svou roli hraje i topografie mapy. Ti, kteří využijí jeho výhod, mohou potenciálně vyhrát zápasy proti impozantním soupeřům.

Mikromanagement a stanovení priorit jsou dvě z nejdůležitějších dovedností. Hera a MarineLorD, dva šampioni Zimní série 2022, oba věděli, které prvky zápasu vyžadují největší pozornost. Proto by hazardní hráči měli upřednostňovat hráče vykazující takové rysy.

Co se skrývá na zimním mistrovství EGC 2023?

Turnaje Modern Age of Empires se obvykle zaměřují na nejnovější verze. Nejnovější díl AOE IV vyšel až v říjnu 2021. Zdá se tedy pravděpodobné, že příští zimní série bude i nadále obsahovat mapy této hry. Fanoušci online sázení mohou trávit čas tím, že se seznámí s tím, jak AOE IV funguje. Čím více znalostí a přehledu mají, tím lépe budou předpovídat vítěze pro rok 2023.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů
2024-06-02

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů

Novinky