Novinky

November 8, 2023

Vrátí se Jonsey ve Fortnite OG? Možnosti a spekulace

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Fortnite Jonsey je nejikoničtější postava ve hře, známá pro své různé skiny a ústřední roli ve Fortnite. Mnoho hráčů se ptá, zda se Jonsey vrátí ve Fortnite OG.

Vrátí se Jonsey ve Fortnite OG? Možnosti a spekulace

Jonseyho historie

Jonsey se poprvé objevil v kapitole 1 Fortnite jako výchozí postava. Postupem času si získal popularitu a stal se klíčovou součástí Fortnite lore. V kapitole 2 převzal roli agenta Jonseyho a měl několik verzí sebe sama v jediném POI.

Jonseyho nepřítomnost v kapitole 3

V kapitole 3 nebyl Jonsey hlavním hráčem v tradici hry, takže fanoušci zpochybňovali jeho návrat do sezóny revival OG.

Jonseyho přítomnost na mapě

Je nepravděpodobné, že se Jonsey objeví na mapě jako jedno z Fortnite NPC. Kapitola 1 nevyužívala NPC stejným způsobem jako moderní hra.

Jonsey v obchodě

Existuje vysoká pravděpodobnost, že během sezóny bude v obchodě vydána nová verze Jonsey. Tyto variace postavy jsou vždy oblíbené a zdá se pravděpodobné, že se vrátíme zpět z kapitoly 1.

Jonsey v události ve hře

Očekává se, že sezóna OG Fortnite v kapitole 4 skončí událostí ve hře. Je možné, že během této události uvidíme agenta Jonseyho nebo jinou variantu. Podrobnosti budou teprve odhaleny.

Závěr

Zatímco Jonseyho návrat do Fortnite OG je nejistý, existují náznaky, že by se mohl v nějaké formě vrátit. Ať už to bude prostřednictvím nového vzhledu v obchodě nebo role v události ve hře, fanoušci si budou muset počkat a uvidí, co Jonseyho budoucnost přinese.

Nejnovější zprávy

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs
2023-11-26

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs

Novinky