Novinky

February 16, 2024

Wingman's Digital Threat Sight odstraněn a Ammo Pool Nerfed: Apex Legends Season 20 Změny

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Hráči Apex Legends vyjádřili svou nespokojenost se zaměřovačem Wingman's Digital Threat a jeho zásobou munice v sezóně 20. Jejich stížnosti však vývojáři rychle vyřešili.

Wingman's Digital Threat Sight odstraněn a Ammo Pool Nerfed: Apex Legends Season 20 Změny

Wingman's Digital Threat Sight odstraněn

Během severoamerického sezení ALGS scrims si fanoušci všimli, že zaměřovač Wingman's Digital Threat, který uživatelům umožňuje vidět nepřátele přes kouřové clony, byl nahrazen zaměřovačem 1x HCOG. Tato změna se setkala se souhlasem profesionálních hráčů a dalších fanoušků. Odstranění zaměřovače Digital Threat bylo záměrné, jak potvrdil návrhář zbraní Apex Eric Canavese na Twitteru/X.

Munice Pool Nerfed

Kromě odstranění zaměřovače Digital Threat vývojáři také snížili Wingmanovu rezervu munice ze 110 nábojů na 90. Tato úprava má zbraň vyvážit a zabránit jejímu přebití.

Dopad změn

Rychlá implementace těchto změn v sezóně 20 překvapila mnoho hráčů, kteří si nebyli jisti, zda se jedná o záměrný nerf nebo nezamýšlenou chybu. Historicky byli vývojáři Apex při provádění úprav pasivnější, obvykle je šetřili na sezónní aktualizace nebo události v polovině sezóny. Nicméně, Wingman představil několik problémů v sezóně 20, protože to již byla silná zbraň s vysokým potenciálem poškození a schopností rychle sestřelit několik nepřátel. Odstranění zaměřovačů Digital Threat z SMG nepřímo otřelo Wingmana, což z něj udělalo jedinou zbraň schopnou vidět skrz kouř s dobrým dosahem a vysokým poškozením.

Popularita Wingmana

Popularita Wingmana v sezóně 20 byla dále zvýšena zavedením systému vylepšení legend. Tento systém zahrnoval vylepšení třetí úrovně pro Lifeline, které proměnilo její ultimátní na balíček péče obsahující červenou, mýtickou zbraň. Výsledkem bylo, že týmy s Lifeline měly vyšší šanci získat Wingmana prostřednictvím její konečné schopnosti.

Pozitivní příjem

Změny ve Wingman byly dobře přijaty profesionálními hráči a komunitou. Dominance zbraně v hodnocené a profesionální hře byla vnímána jako tísnivá a nerfové přinesli úlevu mnoha hráčům.

Závěr

Zaměřovač Wingman's Digital Threat byl trvale odstraněn a jeho zásoba munice byla snížena v sezóně 20 Apex Legends. Tyto změny mají za cíl vyvážit zbraň a řešit obavy hráčů. Odezva od profesionálních hráčů a komunity byla v drtivé většině pozitivní. Hráči se vyzývají, aby se těmto změnám přizpůsobili a nadále si hru užívali s jistotou.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky