Novinky

February 13, 2024

Zásadní rozhodnutí: Učte se nebo se zdržte neodpustitelné kletby v Bradavickém dědictví

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Jedním z nejnaléhavějších rozhodnutí, kterému budete čelit v celém Bradavickém dědictví, je, jestli byste se měli naučit neodpustitelnou kletbu, Crucio. Během úkolové řady „Ve stínu studia“ se musíte rozhodnout, zda se naučíte Crucia a sešlete ho na Sebastiana, svého přítele, nebo se nebudete učit kouzlo a vzít na sebe kletbu.

Zásadní rozhodnutí: Učte se nebo se zdržte neodpustitelné kletby v Bradavickém dědictví

Rozhodnutí

Ke konci hádanky Salazara Zmijozela budou hráči uzamčeni v místnosti s Ominisem Gauntem a Sebastianem Sallowem. Trio brzy zjistí, že jediný způsob, jak uniknout z místnosti, je vrhnout na sebe Crucia, Neodpustitelnou kletbu. Protože Ominis není ochoten seslat ani přijmout kletbu, rozhodnutí je ponecháno na vás.

Možnosti dialogu

Zobrazí se vám tři možnosti dialogu s různými důsledky:

  1. 'Velmi dobře. Nechci se učit kletbu': Výběrem této možnosti umožní hráči Sebastianovi, aby na ně seslal kletbu a oni se nenaučí Crucio. To bude mít za následek, že se hráči sníží na co nejmenší zdraví.
  2. 'Chci se naučit kletbu Cruciatus, ale musíš ji seslat na mě': Výběrem této možnosti Sebastian sešle na hráče Crucia, což jim umožní naučit se Neodpustitelnou kletbu pro sebe.
  3. 'Nauč mě kletbu Cruciatus a já ji sešlu na tebe': Výběrem této možnosti se hráč naučí Crucia a zároveň použije kletbu na Sebastiana.

Závěr

Obsazení Crucia na Sebastiana nebo na sebe nemá na hru žádný převratný vliv. Je čistě na vás a na tom, jak chcete, aby váš příběh a postava vypadaly. Zvažte důsledky a udělejte své rozhodnutí moudře.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky