Novinky

February 13, 2024

Získávání a používání Pieces of Eight: Průvodce úspěchem v oblasti lebky a kostí

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Ve světě Skull and Bones mají osmičky velkou hodnotu jako žádané platidlo. Tyto cenné mince umožňují hráčům získat předměty na černém trhu, které mohou výrazně zlepšit jejich pirátské snažení. Jak hráči proplouvají zrádnými vodami hry, získávání osmi kusů se stává pro jejich úspěch zásadní.

Získávání a používání Pieces of Eight: Průvodce úspěchem v oblasti lebky a kostí

Jak získat kousky osmi

Chcete-li získat kousky po osmi ve hře Skull and Bones, mohou hráči plnit úkoly v Registru objednávek, který se nachází v Kormidle jejich Smuggler's Hideout. Úkryt, který se nachází v Le Mont Muet v Sainte-Anne, se zpřístupní po dosažení určité hodnosti Hanebnosti a procházení Spurlockovým příběhem.

Jakmile hráči získají materiály Helm, jako je Cukrová třtina, mohou tyto předměty vyrobit do Helm Wares. Toto zboží pak může být doručeno přijetím objednávek v Registru objednávek. Hráči by však měli být při doručování opatrní, protože budou zranitelní vůči útokům nepřátelských lodí s umělou inteligencí a nebudou schopni rychle cestovat.

Kromě plnění misí Helm si hráči mohou vydělat osmičky účastí v různých aktivitách na konci hry, jako jsou nepřátelské převzetí a legendární loupeže. Než se však hráči pustí do těchto velkých bojů, musí nejprve obsadit manufaktury a ovládat obchodní cesty. Jak se rozvine sezónní plán po uvedení hry Skull and Bones, nové funkce, jako je Helm Wagers, poskytnou hráčům příležitost riskovat i vydělávat osmičky.

Za co lze utratit kousky osmi?

Jakmile hráči dokončí začátečnické úkoly pro svou operaci Helm, mohou navštívit Yanitu Nara v Le Pont Muet a utratit své těžce vydělané kousky osmi. Yanita Nara nabízí širokou škálu předmětů ke koupi, včetně pašovaných zdrojů, lodních zbraní, lodní a hráčské kosmetiky, nábytku, brnění, plánů a dalších. Ostatní prodejci v celém herním světě také přijímají kousky osmi jako platbu.

Je důležité poznamenat, že některé položky, jako jsou plány pro Sambuk, mohou být docela drahé a stojí 5 000 kusů po osmi. Aby si hráči mohli dovolit tyto vysoce hodnotné předměty, budou muset šetřit svou měnu.

Závěrem lze říci, že získávání a efektivní používání kusů osmičky je pro úspěch ve hře Skull and Bones zásadní. Plněním úkolů, zapojováním se do činností na konci hry a moudrým utrácením peněz se hráči mohou stát impozantními silami v konkurenčních mořích. Vyplujte tedy, posbírejte své osmičky a vydejte se na vzrušující pirátská dobrodružství!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky