Novinky

February 14, 2024

Získejte Ancestral Sword pro svou Priest Rune ve World of Warcraft Classic

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

The Ancestral Sword je dvouruční meč ve druhé fázi hry World of Warcraft Classic Season of Discovery. Sama o sobě to nemusí být působivá zbraň, ale hraje klíčovou roli jako základní předmět pro Priest Rune.

Získejte Ancestral Sword pro svou Priest Rune ve World of Warcraft Classic

Získání rodového meče

Abyste získali Ancestral Sword, musíte splnit úkol Rune potlačení bolesti. Tento úkol je součástí sklepení Scarlet Monastery v Tirisfal Glades, který se nachází v severní části Eastern Kingdoms. Scarlet Monastery je centrum sklepení s různými křídly, od hřbitova po knihovny. Tyto dungeony jsou určeny pro hráče na konci hry s úrovněmi od 25 do 45.

Kde najít rodový meč

Ancestral Sword lze nalézt v dungeonech Scarlet Monastery. Je známo, že vypadává z různých nepřátel Scarlet Crusade uvnitř i vně dungeonů. Některé z davů, které mohou upustit meč, zahrnují:

  • Scarlet Diviner
  • Scarlet Gallant
  • Scarlet Scryer
  • Šarlatový adept
  • Šarlatový kaplan
  • Šarlatový mnich
  • Scarlet Beastmaster
  • Scarlet Sentry
  • Šarlatový voják

Vezměte prosím na vědomí, že šéfové v Scarlet Monastery neodhazují Ancestral Sword. Zatímco mnoho různých trash mobů má šanci upustit meč, procento poklesu je relativně nízké. Získání této položky proto může vyžadovat více běhů.

Výhody provozování dungeonů Scarlet Monastery

Spuštění dungeonů Scarlet Monastery je vysoce doporučeno nejen pro získání Ancestral Sword, ale také pro další hodnotné odměny. Kromě Priest Rune Pain Suppression můžete také najít různé Skill Books, které mohou zlepšit schopnosti vaší postavy. Ujistěte se, že pravidelně spouštíte tyto dungeony, abyste zvýšili své šance na získání těchto mocných předmětů.

Pamatujte, že Ancestral Sword je základním předmětem pro Priest Rune, takže si nenechte ujít příležitost jej získat!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky