Novinky

February 14, 2024

Získejte Rare Fluorescent Green Mechanostrider ve WoW Classic

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Ve světě WoW Classic jsou vzácné mounty velmi vyhledávané a považovány za symbol statusu. Nedávno obdrželi sběratelé mountů vzrušující zprávy s potvrzením, že nejvzácnějšího mounta v historii WoW lze nyní získat od posledního bosse raidu v Gnomereganu.

Získejte Rare Fluorescent Green Mechanostrider ve WoW Classic

Fluorescenční zelený Mechanostrider

Fluorescent Green Mechanostrider je jedinečný držák, který vyniká nad ostatními. Jeho zářivá zelená barevná paleta jej odlišuje od ostatních držáků Gnome. Tento mount byl původně ve vlastnictví hráče Gnome jménem Narshe, který jej omylem smazal krátce po spuštění The Burning Crusade. Blizzard, když si uvědomil chybu, poskytl Narshe jako náhradu dosud neviděného koně.

Cesta fluorescenčního zeleného mechanostridera

Osm let byl Narshe jediným vlastníkem Fluorescent Green Mechanostrider. V roce 2015 však byli údajně zakázáni za pokus o prodej svého účtu. V důsledku toho zůstal držák nevyužitý a skrytý v souborech hry.

Návrat hory

Se Sezónou objevů se Fluorescent Green Mechanostrider vrátil. Nyní jej lze získat porážkou posledního bosse nájezdu na Gnomeregan, Mekgineer Thermaplugg. Mount má čtyřprocentní šanci na pád, což z něj dělá vzácný a žádaný předmět.

Kontroverze aukční síně

Zpočátku mount klesl jako položka pro vazbu na vybavení, což vedlo hráče k tomu, že jej prodali v aukční síni za vysoké ceny. Blizzard to však rychle napravil tím, že mounta zavázal k vyzvednutí, čímž zajistil, že si ho může ponechat jen pár šťastlivců, kteří ho získají.

Závěr

Nyní má každý, kdo se pustí do Gnomereganu, možnost získat Fluorescent Green Mechanostrider a vlastnit kus historie WoW. Tento vzácný mount je důkazem obětavosti a vytrvalosti sběratelů mountů ve WoW Classic.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame
2024-04-10

Raging Bolt: The New King of Pokémon VGC's Metagame

Novinky