Novinky

February 13, 2024

Získejte runu potlačení bolesti ve WoW Classic Season of Discovery

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

World of Warcraft Classic Season of Discovery představil Skill Books a přinesl zpět desítky run, které se rozptýlily po vanilkovém Azerothu. Jednou z těchto run je runa potlačení bolesti, která je zvláště užitečná pro léčitele, kteří udržují členy své party naživu.

Získejte runu potlačení bolesti ve WoW Classic Season of Discovery

Jak získat runu na potlačení bolesti

Chcete-li získat runu potlačení bolesti ve druhé fázi WoW Classic Season of Discovery, postupujte takto:

 1. Sbírejte hřbitovní ozvěny: Než se vydáte do Scarlet Monastery, musíte nasbírat čtyři hřbitovní ozvěny z různých míst. Tyto ozvěny lze získat interakcí s náhrobními kameny v následujících oblastech:
  • Swamp of Sorrows
  • Theramore Isle v Dustwallow Marsh
  • Go'shek's Farm v Arathi Highlands
  • Scarlet Monastery (hřbitovní křídlo)
 2. Vstupte do Scarlet Monastery - Library Wing: Jakmile budete mít všechny čtyři Graveyard Echoes, vydejte se do instance Scarlet Monastery - Library.
 3. Komunikujte se sochami: Uvnitř Scarlet Monastery - Library narazíte na čtyři sochy, které odpovídají Hřbitovním ozvěnám, které jste nasbírali. Komunikujte se sochami v následujícím pořadí:
  1. Warrior - Swamp Echo (Swamp of Sorrows)
  2. Mág - Arathi Echo (Arathi Highlands)
  3. Paladin - Theramore Echo (Dustwallow Marsh)
  4. Kněz – hřbitovní ozvěna (Šarlatový klášter – hřbitov)
 4. Získejte vzpomínku na vůdcovu zradu: Po interakci se sochami dostanete do svého inventáře Vzpomínku na vůdcovu zradu.
 5. Použijte Vzpomínku na vůdcovu zradu: Otevřete tašku a klikněte pravým tlačítkem na položku Memory of a Leader's Betrayal, abyste získali runu potlačení bolesti.

Rune potlačení bolesti: Vysvětleno

Rune potlačení bolesti je runa Priest, kterou lze vyrýt na jakékoli nositelné boty. Jedná se o okamžité seslání kouzla, které poskytuje krátké snížení o 40 procent veškerého poškození způsobeného přátelským cílem a zvyšuje odolnost vůči dispelové mechanice po dobu osmi sekund.

Tato runa je cenným nástrojem pro léčitele, protože funguje podobně jako bublina Paladina. Umožňuje léčitelům přepnout pozornost na členy party s nízkým zdravím a zároveň udržovat aggro na tanku nebo jiném hráči, což zajišťuje, že všichni zůstanou uzdraveni a chráněni.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky