Novinky

February 15, 2024

Získejte runu Powerful Missile Barrage Rune ve WoW Classic Season of Discovery

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Úvod

Missile Barrage je nová Belt Rune pro mágy představená ve druhé fázi World of Warcraft Classic Season of Discovery. Tento mocný tajemný výbuch je k dispozici pouze tehdy, když se utkáte s Temnými jezdci rozesetými po celém Azerothu.

Získejte runu Powerful Missile Barrage Rune ve WoW Classic Season of Discovery

Jak získat runu Missile Barrage

Chcete-li získat Runu Missile Barrage ve World of Warcraft Classic Season of Discovery, musíte si promluvit s agentem Dalaranu v Deadwing Pass. Tato NPC vám dá Ariden's Sigil, předmět, který vám umožní odhalit blízké Temné jezdce. Než se vrátíte k Dalaranskému agentovi, musíte shromáždit všech sedm Dalaranských Relikvií, které vypadnou z Temných jezdců. Jakmile nasbíráte všechny relikvie, budete odměněni runou Missile Barrage.

Tipy pro získání runy

K dokončení úkolu shromáždit Dalaranské relikvie se doporučuje vytvořit skupinu. Proces tak bude jednodušší a rychlejší. Ve druhé fázi WoW Classic Season of Discovery by nalezení skupiny nemělo být obtížné kvůli vysoké poptávce po Dalaran Relics.

Pochopení runy Missile Barrage

Runa Missile Barrage vylepšuje vaše kouzlo Arcane Blast tím, že mu dává 40procentní šanci zkrátit dobu trvání vašeho dalšího kouzla Arcane Missile o 50 procent. Navíc vaše kouzla Fireball a Frostbolt mají 20procentní šanci na spuštění tohoto efektu. Rune také snižuje cenu many vašeho kouzla Arcane Missiles o 100 procent a umožňuje mu vystřelit každých 0,5 sekundy. I přes zkrácenou dobu kanálu kouzlo stále způsobuje větší poškození, což z něj dělá neocenitelný nástroj pro Arcane Mages.

Závěr

Missile Barrage Rune je mocným doplňkem mágova arzenálu ve World of Warcraft Classic Season of Discovery. Následováním kroků k získání Runy a pochopením jejích účinků mohou mágové výrazně zlepšit své schopnosti udělovat poškození. Shromážděte svou skupinu, sbírejte relikvie Dalaranu a uvolněte sílu runy Missile Barrage!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky