Novinky

February 15, 2024

Získejte výkonný prsní plát Blazewind ve WoW Classic Season of Discovery

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Blazewind Breastplate je velmi žádaným artiklem ve druhé fázi WoW Classic Season of Discovery. Jedná se o kožené brnění na hrudi, které poskytuje modifikátor agility +23, což z něj dělá jednu z nejsilnějších částí vybavení pro agility používající, kožené DPS třídy, jako jsou Hunters, Rogues a Feral Druids.

Získejte výkonný prsní plát Blazewind ve WoW Classic Season of Discovery

K získání Blazewind Breastplate ve WoW Classic musí hráči dokončit quest Tremors of the Earth (známý také jako Broken Alliance pro hráče Hordy). Tento úkol vyžaduje, aby hráči porazili několik mocných nepřátel v Badlands, včetně šéfa zlobra, mláďat a dvou černých draků úrovně 50. Je to náročný úkol, ale se silnou a dobře připravenou skupinou hráčů jej lze dokončit koordinací.

Po dokončení úkolové řady Tremors of the Earth/Broken Alliances si hráči mohou vybrat jednu odměnu. Blazewind Breastplate je jednou z možností, spolu s Prismscale Hauberk (poštové brnění) a Warforged Chestplate (plátové brnění). Prismscale Hauberk poskytuje +23 Spirit modifikátor, zatímco Warforged Chestplate nabízí +24 posílení síly.

Ve většině scénářů doporučujeme zvolit Blazewind Breastplate. Zbroj Mail/Spirit je pro většinu tříd příliš specializovaná, kromě Restoration Shamans. Warforged Chestplate je nejvhodnější pro hráče Warrior a Paladin, kteří potřebují více síly. Existuje také čtvrtá možnost, Mindburst Medallion, ale nedoporučujeme ji vybírat, protože jinde na světě jsou k dispozici lepší náhrdelníky.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky