Sázka na PUBG Global Championship 2024

Existuje jen málo esport online turnajů větších než PUBG Global Championship. Vítá nejlepší hráče z free-to-play hry Battle Royale. Tento titul zaznamenal obrovský úspěch na mobilních zařízeních. Turnaj se však hraje pouze na PC. Je to hlavně proto, že PUBG Mobile Club Open (PMCO) již nabízí platformu pro mobilní hráče. PUBG Corporation pořádá PGC každoročně.

Místo konání se může lišit v závislosti na ročníku. V roce 2021 se konal v Incheonu v Jižní Koreji. Online sázkové stránky na esport mají tendenci se zaměřovat na události, které nabízejí velký cenový fond pro nejlepší hráče. V případě PGC to bylo neuvěřitelných 4 340 000 dolarů. V důsledku toho bylo pro turnaj spousta hazardních trhů. K účasti byli pozváni profesionální hráči z celého světa. Čínská delegace se účastnila spíše prostřednictvím LAN místa než na místě v Inčchonu.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Formát události

Navzdory tomu, že je jedním z odvětví největší esport turnaje, událost PUBG teprve nedávno vytvořila konzistentní soubor pravidel. V roce 2021 bylo oznámeno, že o umístění týmů se bude rozhodovat na základě bodového pravidla. Během prvního týdne jsou rozděleni do skupin po osmi, než se utkají v sérii zápasů typu round robin.

Po dokončení se nejlepších šestnáct skupin musí zúčastnit další fáze nazvané Weekly Survival. Každý všední den se odehraje šestnáct vysokooktanových zápasů. Každý tým, který se kvalifikuje, postoupí do Týdenního finále. Aby toho však dosáhli, potřebují dosáhnout výhry „kuřecí večeře“.

Během fáze Grand Survival se všechny nejlepší týmy utkají v sérii patnácti zápasů. Tato fáze pravděpodobně získá velkou pozornost od fanoušků sázení na esport turnaje. Konečně po poměrně složitém okruhu je korunován mistr světa.

O PUBG

během hry, PUBG hráči musí seskočit padákem na mapu ostrova. Mohou soutěžit buď samostatně, nebo jako součást čtyřčlenného týmu. Délka standardního zápasu je 30 minut. Během této doby se velikost mapy zmenší, což hráče donutí čelit nepřátelům. Hlavním cílem je bojovat na život a na smrt, dokud nezbude jeden hráč nebo tým.

Modré silové pole se pohybuje dále do vnitrozemí a každý, kdo je chycen mimo jeho obvod, neustále ztrácí zdraví. Když hráči poprvé vstoupí, budou neozbrojení. Potřebují hledat v budovách dostupné zbraně, vylepšení a předměty zdraví. Shánění zásob je klíčovou dovedností k úspěchu.

Objeví se malé dočasné červené zóny, ve kterých je svržena palba bomb. Hráči se musí těmto oblastem vyhýbat kvůli vysoké úrovni nebezpečí. Občas letadlo shodí bedny se speciálním vybavením. Umístění beden však také přitahuje nepřátelské týmy.

Jak se vyhrávají zápasy

Vzhledem k tomu, že se jedná o jeden z hlavních esportových turnajů, musí mít mistrovský hráč vysokou úroveň dovedností a strategii. V této hře je jistý prvek štěstí. Místa vyzvednutí předmětů jsou náhodná. Dobří hráči budou vědět, jaké zásoby mají hledat. Bude záležet na jejich předem naplánované taktice.

Některé týmy budou například hledat vozidlo, aby se po mapě pohybovaly bezpečně a rychle. Ostatní hráči budou hromadit balíčky zdraví, aby přežili co nejvíce nepřátelských střetnutí. Je rozumné si předem vybrat konkrétní zbraň. V esportových šampionátech bývají upřednostňovány zbraně s dlouhým dosahem, jako jsou odstřelovací pušky. Umožňují hráčům odstranit nepřátele s přesností na dálku. Bez ohledu na konkrétní taktiku musí mít všichni špičkoví hráči rychlé reflexy. Během střetnutí 1v1 je obvykle vítězem nejrychlejší osoba.

Proč je PUBG Global Championship populární?

Nejlepší esportovní turnaje nabízejí fanouškům sázení řadu důležitých podobností. Hra musí být snadno pochopitelná. Čím je to jednodušší, tím je pravděpodobnější, že sázkař bude schopen předpovědět jasného vítěze. Pravidla PUBG jsou jednoduchá. Poslední stojící hráč vyhrává.

Je však také nezbytné, aby bylo sledování esportových lig zábavné. Pokud hráče zápasy nudí, negativně to ovlivní jeho celkový zážitek z hraní. The PUBG Global Championship je plná vzrušující akce. Přestřelky a výbuchy jsou klíčovou součástí každého zápasu. I když dotyčná osoba prohraje, může si podívanou užít.

Délka zápasů je dalším důvodem, proč tolik lidí baví PUBG. Ve standardním režimu bude zaručeno, že hra skončí do 30 minut. Pokud se odehrává více zápasů v rychlém sledu za sebou, mají hráči možnost uzavřít sérii sázek. Rychlá rychlost PUBG soupeří s tradičními sporty, jako je rugby a fotbal. Je to jasné vysvětlení nárůstu popularity esportů jako celku.

Vítězné týmy PUBG Global Championship

Do konce PUBG Global Championship 2021, vítězný esport tým byl NewHappy. Na druhém místě skončili Heroic, Virtus.Pro a TSM. Team Liquid získal speciální cenu pro nejpůsobivější tým. Tři hráči byli uznáni za nejvíce zabití. Byli to Jeemzz z Team Liquid spolu s Pag3 a TeaBone z Heroic. Zatímco Gen.G Esports nedosáhl na žádné z předních míst, získal ocenění All-PGC.

Ze seznamu esportovních turnajů je jen málo těch, které dostatečně uznají více než jeden tým. PGC chápe, že i ti na pátém místě jsou stále pozoruhodnými konkurenty. Hazardní hráči mají tendenci uzavírat své sázky na základě toho, kdo nakonec získá největší část výherního fondu. PGC jim však dává šanci sázet více specialistů.

Během jednoho měsíce soutěže se do finále probojovalo 32 týmů. Na první pohled by tak vysoké číslo mohlo hráčům ztížit předpovídání jasného vítěze. Pokud ano, mohli by místo toho uzavřít konkrétnější sázku. Mohou se například vsadit na to, kdo si myslí, že bude mít nejvyšší počet zabití, nebo urazit nejdelší vzdálenost na mapě.

Největší momenty turnaje PUBG

Nemá to smysl online sázení na esporty na turnajích, pokud není zábavné sledovat událost. Přitažlivost PGC spočívá v tom, že v každém zápase mohou nastat nečekané okamžiky. Během poslední soutěže bylo na výběr z mnoha vrcholů.

V jednu chvíli cestoval jihokorejský hráč Salute v džípu. Začali střílet od nepřítele skrývajícího se na kopci. Navzdory vysoké rychlosti se Salute podařilo zlikvidovat jejich nepřítele během několika sekund.

Jeemzz z Norska zůstal v jednom zápase venku bez krytu. Uviděli skupinu tří schoulenou kolem džípu. Tato situace by normálně měla nízkou míru přežití. Každý z nepřátel ho mohl snadno odstřelit. Jeemzz však jednoduše hodil sérii granátů z velké dálky. Přistáli s překvapivou přesností a všechny tři vyslali.

Finský hráč Pag3 byl po většinu turnaje vynikajícím konkurentem. Jeho nejpamátnějším okamžikem bylo, když ho pronásledovala dvě vozidla a vzala je čelně proti sobě pomocí útočné pušky a granátů. Ukázalo se, že v této hře mohou hráči vyhrát, pokud budou stát na svém a rychle postupovat.

Kde a jak sázet na PUBG Global Championship

Vzhledem k tomu, že PUBG je v komunitě esportů tak dobře známé, existuje spousta webových stránek sázkových kanceláří, které nabízejí sázky na účast v akci. Dobrý web bude obsahovat trhy s největšími esportovými turnaji. To bude zahrnovat PUBG Global Championship. Je důležité udělat si trochu průzkumu, abyste zjistili, který bookmaker nabízí nejsilnější kurzy. Sázky se nemusí omezovat na pouhé předpovídání vítězného týmu. Existují stránky, které nabízejí lepší možnosti a více přizpůsobených funkcí sázení.

Při sázení na PUBG Global Championship je rozumné využít jakékoli uvítací nabídky. Žádoucí jsou také multi-bet multiplikátory. Je to dáno vysokým počtem zápasů, které se v průběhu soutěže odehrávají. Platformy pro živé sázení budou dobře fungovat pro hazardní hry na PGC. Existuje mnoho proměnných, které mohou obrátit karty ve prospěch týmu. Proto může být nanejvýš žádoucí dynamičtější styl sázení.

Na začátku měsíční soutěže se neotevřejí všechny trhy. Pozornost bookmakerů vůči PGC bude nejvyšší během závěrečných fází. Pokud se sázkaři snaží najít stránky s hazardními hrami, které se o událost starají, mohou jednoduše počkat, až turnaj dosáhne svého vrcholu.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda