Novinky

February 13, 2024

Apex Legends Season 20: Breakout – Nové funkce, vylepšení legend a režim výkonu

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Apex Legends je zpět s pátým rokem bitev napříč Outlands a sezóna 20, Breakout, přináší vzrušující herní změny pro všechny ikonické legendy. Tato sezóna představuje řadu aktualizací, včetně vylepšení legend, přepracovaných systémů craftingu a brnění, návratu ranked reloaded a dalších.

Apex Legends Season 20: Breakout – Nové funkce, vylepšení legend a režim výkonu

Režim výkonu

Jedním z hlavních vrcholů letošní sezóny je vydání výkonnostního režimu, který je nyní k dispozici hráčům současné generace konzolí se 120Hz displeji. S novým vícevláknovým vykreslovacím systémem může nyní Apex běžet při stabilních 120 FPS, což nabízí vylepšenou vizuální kvalitu na každé mapě, včetně nového Thunderdome v seznamu skladeb Mixtape.

Nové vlastnosti

Breakout také představuje komunitou vytvořený sledovač odměn a nový Straight Shot LTM. Straight Shot LTM zhušťuje zážitek z battle royale do menších map, čímž eliminuje potřebu rabování a umožňuje týmům rychle najít souboje. Navíc nová možnost opětovné fronty, která je exkluzivní pro tento herní režim, umožňuje hráčům zkusit to znovu z obrazovky pro diváky.

Aktualizace legend

Z brnění Evo se vyvinulo legendární brnění, které poskytuje četám více způsobů, jak dosáhnout nejvyšší úrovně v každém kole her Apex. Poškození, skupinové akce a nové kombajny Evo pomáhají hráčům postupovat každou úrovní. Na druhé a třetí úrovni získávají legendy jedinečné výhody, které dále vylepšují jejich schopnosti a herní styl.

Hodnoceno Znovu načteno

Ranked Reloaded se vrací ze sezóny 13 a nabízí další bonusy hráčům začínajícím se soutěžním grindem. Noví hráči se nyní mohou zúčastnit dříve se sníženým požadavkem na účet z úrovně 50 na 20. Sezóna také odstraňuje provizorní zápasy, propagační zkoušky a dohazování skrytých hodnocení dovedností. Hodnocené rozdělení se vrací v polovině sezóny a nový neomezený limit bodů získaných za zabití přidává vzrušení do soutěžního žebříčku.

Hrát sezónu 20

Apex Legends Season 20 je nyní k dispozici na všech platformách. Nenechte si ujít nové změny legend a sezónní slavnosti. Battle pass bude trvat standardní tři měsíce a skončí 13. května. Připojte se k akci a vyšplhejte se po konkurenčním žebříčku v této napínavé sezóně Apex Legends!

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky