Novinky

March 24, 2022

Co byste měli vědět o jarní aktualizaci Dota

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Od svého vydání v roce 2013 se Dota 2 stala populárním titulem v komunitě online sázení na esporty. Webová stránka EsportRanker obsahuje spoustu informací o hazardních hrách na tomto titulu. Hra online battle arena (MOBA) pro více hráčů byla využívána v řadě profesionálních lig a turnajů. Patří sem kultovní Dota International, která se každoročně koná za velkého zájmu médií.

Co byste měli vědět o jarní aktualizaci Dota

Vývojář hry, Valve, pravidelně spravuje okruh Dota Pro. Koná se série zápasových turnajů, kde se hráči snaží získat dostatek kvalifikačních bodů, aby se dostali na International. Těm, kteří na International vynikají, je rozdán hromadný výherní fond, který nabírá miliony dolarů. 

V důsledku toho se stránky s esportovými sázkami začaly velmi zajímat o Dota 2. Začalo se jí dostávat stejné úrovně mediálního pokrytí jako tradičnějším sportovním událostem. Fanoušci online sázení mohou sledovat International živě v televizi nebo v online streamovacích aplikacích.

Nové oznámení

Je důležité, aby hráč před uzavřením sázky získal dostatečný přehled. V první řadě musí hrát hru sami. Pokud ano, mohou lépe pochopit, jak nové aktualizace ovlivní esport hraní. Například nové výhody, zbraně nebo mapy mohou nakonec ovlivnit zápas ve prospěch konkrétního hráče.

Společnost Valve oznámila další aktualizaci Dota 2 včas na jaro 2022. Jsou zde zcela nové úkoly, poklady k nalezení a odměny pro členy cechu. Pokud chtějí fanoušci sázení zůstat informováni o tomto titulu, je moudré si aktualizaci pečlivě prostudovat. Tímto způsobem mohou uplatnit své nedávné znalosti při sázení na esport.

Podrobnosti o aktualizaci

Přizpůsobení postavy je velkou součástí Dota 2. Aktualizace poskytuje několik nových emotikonů, sprejů a chatovacích koleček. Aby bylo možné odemknout vybrané, hráč musí být na stříbrné, zlaté nebo platinové úrovni cechu.

Ti s bitevním pasem mohou využívat funkce asistenta. To zahrnuje praktický indikátor spawnování run a doporučení pro upgrade neutrálních předmětů, aby se hra hrála snadněji. Druhá výhoda znamená, že hráči mohou najít předměty, které budou nejvíce vyhovovat jejich typu postavy. Jejich šance na výhru v zápase se tak mohou zvýšit.

Pokud mají hráči zájem získat sezónní poklad jara 2022, mohou si jej zakoupit pomocí úlomků. Poklad je k dispozici pouze těm na Dota Plus. Zahrnuje různé položky pro následující:

  • Omniknight
  • Anti mág
  • Lev
  • Sekera
  • Prorok smrti
  • Zimní Wyvern
  • Kunkka
  • Grimstroke

Navíc je tu šance odemknout Leafyho, kurýra Seadragon. Jsou užitečné pro hráče, kteří pravidelně využívají kinetické a prizmatické drahokamy.

Pokud by to nestačilo, můžete si užít i úkoly Dota Plus. Pomůže to hráčům uchovat si své úlomky. Ve skutečnosti je během jarní sezóny k dispozici až 115 200 střepů. Bude to obzvláště přitažlivé pro každého, kdo hledá nové relikvie.

Co znamená aktualizace pro sázení Dota 2?

Vyhlášení jarní sezóny je více než jen způsob, jak udržet zájem hráčů o hru. Hráčům by také mohl poskytnout řadu tipů na sázení na esport. Mohou například vidět, které cechy získaly platinové výhody. To jim dá představu o tom, které týmy mají nejvyšší pozice. Pokud skončí hraním na profesionálním okruhu Dota, může hráč využít svůj nově nalezený náhled.

Navíc, pokud je zahrnut indikátor spawnování run profesionální soutěže mohlo by to výrazně změnit povahu zápasů. Perk doporučení upgradu by hráčům pomohl ušetřit čas automatizací jejich voleb. V důsledku toho by hráči museli vzít tyto proměnné v úvahu před uzavřením sázky. Vítězný tým nebo hráč může skončit tím, kdo upřednostňuje rychlé reflexy před taktikou.

Čím více hráčů hra přitáhne, tím více pozornosti si získá také od esport bookmakerů. Dota 2 je již velmi oblíbeným titulem, který se objevuje na mnoha stránkách bookmakerů. Pokud bude jarní aktualizace vysoce úspěšná, mohla by tuto popularitu ještě zvýšit. V důsledku toho budou hráči moci najít větší počet trhů zaměřených na Dota.

Měli by lidé tuto sezónu vynechat?

Pro fanoušky sázení může být lákavé ignorovat jarní aktualizaci a soustředit se na jiné vysoce profilované esporty. Dota International se totiž koná až v létě/podzimu. Čím více však hráč rozumí Dotě, tím je pravděpodobnější, že vsadí na výhru.

Proto je moudré analyzovat způsoby, kterými jarní aktualizace změní povahu hry. I malé úpravy mohou mít z dlouhodobého hlediska velký dopad. Mohly by způsobit, že profesionálové změní svou taktiku nebo ztratí důležitou výhodu.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky