Novinky

November 17, 2023

Grubby: From Warcraft 3 Legend to Dota 2 Immortal Rank

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Grubby, proslulý veterán esportů, nedávno dosáhl prestižního hodnocení Immortal ve hře Dota 2. Tento pozoruhodný počin předvádí jeho přechod ze staré školy hráče a sesílatele Warcraftu 3 k absolutnímu gigachadu Dota 2.

Grubby: From Warcraft 3 Legend to Dota 2 Immortal Rank

Grubbyho pozadí

Grubby má ve Warcraftu 3 působivou historii s 38 LAN tituly a šesti světovými šampionáty. Hrál za špičkové týmy, jako jsou 4Kings, Evil Geniuses a MeetYourMakers. Poté, co odešel z profesionálního hraní, zůstal aktivní v herní komunitě a zaměřoval se na streamování a casting pro hry jako Heroes of the Storm a Age of Empires.

Přechod na Dota 2

Minulý rok se Grubby rozhodl přejít na Dota 2, rozhodnutí, které se ukázalo jako plodné. Jeho cesta k Immortal hodnosti začala na 680 MMR (Herald rank) v září 2022 a vyšplhal se na impozantních 5643 MMR. Tento konzistentní výkon a přizpůsobivost ve hře sklidila obdiv fanoušků i hráčů.

Budoucí možnosti

S jeho dosažením úrovně Immortal vyvstávají otázky ohledně Grubbyho budoucnosti v profesionální Dotě 2. I když je nepravděpodobné, že by se stal profesionálem, spekuluje se, že by se mohl věnovat kariéře v castingu nebo se stát hostitelem událostí Dota 2. Navíc existuje možnost, že by mohl zkusit soutěžní hru na amatérské úrovni, potenciálně hrát s Janne 'Gorgc' Stefanovskim, který v současnosti hraje za Team Bald Reborn.

Grubbyho dovednosti v Dota 2

Grubbyho odbornost vypilovaná ve Warcraftu 3 se ukázala jako výhodná v Dota 2, zejména jeho dovednosti s mikrotěžkými hrdiny. Jeho schopnost snadno zvládnout složité hrdiny mu pomohla šplhat po hodnostech rychleji. Uvidí se, jestli Grubby bude i nadále stoupat po žebříčku a zamířit na 10K nebo 12K MMR.

Závěr

Ať už se Grubby rozhodne pokračovat v kariéře castingu nebo bude nadále vynikat ve streamování a tvorbě obsahu, jeho úspěchy v Dota 2 přidávají působivou kapitolu k jeho již tak významnému odkazu esportů. Jeho přítomnost na scéně Dota 2 přináší nový pohled a talent, který je tolik potřebný.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda

Nejnovější zprávy

Vítězná kampaň Monopoly GO: Vyhrajte velké odměny a kostky zdarma
2024-02-16

Vítězná kampaň Monopoly GO: Vyhrajte velké odměny a kostky zdarma

Novinky