Novinky

November 17, 2023

Grubby: From Warcraft 3 Legend to Dota 2 Immortal Rank

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Grubby, proslulý veterán esportů, nedávno dosáhl prestižního hodnocení Immortal ve hře Dota 2. Tento pozoruhodný počin předvádí jeho přechod ze staré školy hráče a sesílatele Warcraftu 3 k absolutnímu gigachadu Dota 2.

Grubby: From Warcraft 3 Legend to Dota 2 Immortal Rank

Grubbyho pozadí

Grubby má ve Warcraftu 3 působivou historii s 38 LAN tituly a šesti světovými šampionáty. Hrál za špičkové týmy, jako jsou 4Kings, Evil Geniuses a MeetYourMakers. Poté, co odešel z profesionálního hraní, zůstal aktivní v herní komunitě a zaměřoval se na streamování a casting pro hry jako Heroes of the Storm a Age of Empires.

Přechod na Dota 2

Minulý rok se Grubby rozhodl přejít na Dota 2, rozhodnutí, které se ukázalo jako plodné. Jeho cesta k Immortal hodnosti začala na 680 MMR (Herald rank) v září 2022 a vyšplhal se na impozantních 5643 MMR. Tento konzistentní výkon a přizpůsobivost ve hře sklidila obdiv fanoušků i hráčů.

Budoucí možnosti

S jeho dosažením úrovně Immortal vyvstávají otázky ohledně Grubbyho budoucnosti v profesionální Dotě 2. I když je nepravděpodobné, že by se stal profesionálem, spekuluje se, že by se mohl věnovat kariéře v castingu nebo se stát hostitelem událostí Dota 2. Navíc existuje možnost, že by mohl zkusit soutěžní hru na amatérské úrovni, potenciálně hrát s Janne 'Gorgc' Stefanovskim, který v současnosti hraje za Team Bald Reborn.

Grubbyho dovednosti v Dota 2

Grubbyho odbornost vypilovaná ve Warcraftu 3 se ukázala jako výhodná v Dota 2, zejména jeho dovednosti s mikrotěžkými hrdiny. Jeho schopnost snadno zvládnout složité hrdiny mu pomohla šplhat po hodnostech rychleji. Uvidí se, jestli Grubby bude i nadále stoupat po žebříčku a zamířit na 10K nebo 12K MMR.

Závěr

Ať už se Grubby rozhodne pokračovat v kariéře castingu nebo bude nadále vynikat ve streamování a tvorbě obsahu, jeho úspěchy v Dota 2 přidávají působivou kapitolu k jeho již tak významnému odkazu esportů. Jeho přítomnost na scéně Dota 2 přináší nový pohled a talent, který je tolik potřebný.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky