Novinky

September 8, 2022

Nejnovější balíček komunitní péče od PUBG

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

PUBG je v současnosti jednou z nejznámějších esport sázkových her a existuje spousta esportových sázkových stránek, kde si hráči mohou na hru vsadit. Skutečnost, že tým za PUBG neustálé zavádění změn ke zlepšení hry je jedním z důvodů, proč si získala tak obrovskou sledovanost.

Nejnovější balíček komunitní péče od PUBG

Když už jsme u toho, PUBG má pro hráče několik vzrušujících novinek! Je tu nový balíček komunitní péče na své cestě a je to všechno o anti-cheat systému hry. Nedávný přechod hry na free-to-play způsobil v PUBG komunitě pandemonii. Mnozí se obávají, že volný vstup do hry by vedl ke zvýšení počtu podvodníků. V nejnovějším blogu na stránce Battlegrounds tým přiznal, že hráči zažívají „nespravedlivé a nezákonné metody ve hře“

Úsilí PUBG Anti-Cheat týmu

Tým PUBG Anti-Cheat pracoval dnem i nocí, aby zajistil, že hra nepadne za oběť podvodníkům. Po představení anti-cheatového řešení PUBG „Zakynthos“ tým zaznamenal výrazné zlepšení v metrikách normálních a hodnocených zápasů, přičemž tým Anti-Cheat zablokoval více než 200 000 účtů označených jako podvodníci.

Zakynthos má několik technik strojového učení, které mu pomáhají zlepšovat se a zdokonalovat se v odhalování podvodníků.

Navzdory neúnavnému úsilí PUBG skoncovat s podváděním tým poté, co si všiml, že značná část podvodníků v hodnocených zápasech používá hacknuté účty, cítil, že musí udělat víc.

Tým v současné době implementuje řešení pro blokování napadených účtů. Zatím však nesdělili žádný pokrok. Ale vzhledem k tomu, jak rychle tým zavádí změny, aby se zbavil podvodníků a hacknutých účtů, si hráči mohou být jisti, že něco bude brzy oznámeno.

PUBG také oznámilo, že zvažuje trvalé zákazy účtů a zákazy hardwaru, aby zabránila jedné osobě vytvořit více účtů na stejném zařízení.

V nejnovějším blogu PUBG zmínilo, že nemůže rozšiřovat podrobnosti o své „taktice“, jak omezit podvádění, protože toho mohou podvodníci využít, ale plánují vypustit více těchto balíčků komunitní péče.

PUBG a sázení na esporty

PUBG je aktuálně druhou nejprodávanější hrou, prodalo se jí přes 24 milionů kopií. Na Twitchi je to po League of Legends druhá nejsledovanější hra. Není pochyb o tom, že popularita hry bude v online sázení na esporty nadále růst. Hra měla svou první online sázkovou událost v květnu 2017, kde společnost, která ji hostila, získala více než 100 000 $ v darech.

Hra má výherní fond v rozmezí od 30 000 do 200 000 $, a když uvidíme, jak rychle roste počet nových hráčů, v budoucnu budou výhry ještě vyšší. Přestože je PUBG relativně nová ve světě online sázení, podařilo se mu vybudovat velkou sázkařskou komunitu.

Sázení na PUBG se ze začátku zdá obtížné, ale následně tipy na sázení na esport a naslouchání zkušeným lepším může pomoci.

Jedním z nejdůležitějších tipů pro sázení na esporty, které je třeba mít na paměti, je vždy vědět, co se ve hře děje. Zůstaňte informováni o nejnovějších zprávách a vyhledejte sázkové kanceláře, které nabízejí propagační akce a bonusya vždy budete mít náskok před hrou.

Když znáte všechny detaily hry, sázení bude mnohem jednodušší. Sázení na PUBG vám dává šanci vyhrát vzácné skiny a mody. Hra má čtyři typy sázkových metod:

  • Jackpot - Při tomto typu sázení hráči vsadí své skiny o jackpot a o vítězi se rozhodne náhodným roztočením. Vítěz získá veškerou kořist.
  • Hody mincí - Coin flip je sázka jeden na jednoho, kde mají oba hráči 50% šanci na výhru.
  • Ruleta PUBG - Ruleta PUBG je stejná jako její tradiční protějšek, kde hráči vyhrávají podle toho, jaké barevné nebo očíslované přihrádky míček přistane.
  • Pád - Jak název napovídá, tento typ sázení končí "krachem" a hráči si musí vybrat svůj kořist, než se tak stane.

Závěr

PUBG je nyní celosvětovým fenoménem, který má miliony hráčů. Za posledních pět let se jeho popularita na scéně sázení na esporty prudce zvýšila a vzhledem k tomu, jak velká je základna fanoušků, čísla nepřestanou růst.

Tým PUBG nedávno sdílel blogový příspěvek, kde oznámil balíček Community Care Package, zdůrazňující některé z věcí, které dělají, aby se vypořádali s rostoucím počtem podvodníků poté, co hra přešla na free-to-play. Jejich Anti-Cheat tým udělal pro komunitu hodně, aby snížil počet podvodníků a aby byla hra spravedlivá a zábavná pro všechny.

Jak jejich strategie a taktiky ovlivní jejich umístění v online herním světě? Pouze čas ukáže. Jedno je však jisté. Zdá se, že PUBG je rozhodnuto nezklamat komunitu a dovolit, aby byla hra zamořena hacknutými účty a podvodníky, protože to ovlivní zážitek ze sázení PUBG esports.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů
2024-06-02

Druhá polovina sezóny ALGS 2024: Hluboký ponor do fenoménu esportů

Novinky