Novinky

February 15, 2024

Objevte Telok Penjarah: A Pirate Haven in Skull and Bones

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Telok Penjarah je centrální místo v Skull and Bones, které je plné obchodníků, misí a dalších. Nachází se v severovýchodním rohu mapy, hluboko v Západní Indii. Přestože se do Telok Penjarah dostanete jako součást hlavního příběhu, doporučujeme najít toto místo dříve, protože obsahuje tuny užitečných NPC.

Objevte Telok Penjarah: A Pirate Haven in Skull and Bones

Hledání Telok Penjarah

Chcete-li najít Telok Penjarah ve hře Skull and Bones, musíte překonat velkou rozlohu. Pokud cestujete na východ ze směru od Sainte-Anne, nejlepším způsobem je prosekat se přes ostrovy Pemburu a Zamrud.

Pozor na nebezpečí

Než se vydáte do Telok Penjarah, je důležité poznamenat, že se jedná o zónu mnohem vyšší úrovně než počáteční oblast Red Isles. Pokud nejste na osmé nebo vyšší úrovni, doporučuje se vyhnout se jakémukoli konfliktu s blízkými loděmi. Mezi těmito dvěma místy je navíc široký úsek otevřeného oceánu, který je často plný bouří a Rogue Waves, takže buďte na pozoru.

Připravte se na Cestu

Cesta do Telok Penjarah je nebezpečná, takže buďte připraveni na všechno. Od náhodného počasí až po připlouvající nepřátelská plavidla je důležité mít při cestě na toto místo to nejlepší vybavení.

Pirátské útočiště

Telok Penjarah je pirátské útočiště, podobné Sainte-Anne. Obsahuje širokou škálu obchodních NPC, od Blacksmith po Shipwright. Důrazně se doporučuje mluvit s kovářem v Telok Penjarah, protože nejenže zahájí krátký questový řetězec, ale může také vyrobit děla mnohem vyšší úrovně.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky