Novinky

April 28, 2022

Průvodce sázením eSports FIFA eWorld Cup 2022

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Jednou z velmi očekávaných událostí eSports tohoto roku je FIFA eWorld Cup 2022, nejprestižnější turnaj na scéně FIFA eSports. Ano, existuje mnoho dalších turnajů FIFA, na které lze vsadit, ale nepřitahují vliv, který přichází s eWorld Cupem FIFA. V tomto článku mohou sázkaři zjistit vše, co je třeba vědět o tomto nadcházejícím turnaji.

Průvodce sázením eSports FIFA eWorld Cup 2022

Co je to FIFA eWorld Cup?

FIFA eWorld Cup je největší eSport turnaj a nejžádanější ve FIFA eSports. Soutěž byla zahájena v roce 2004 jako FIFA Interactive World Cup (FIWC), než byla přejmenována na FIFA eWorld Cup. Turnaj pořádá EA Sports ve spolupráci s FIFA.

Bohužel fanoušci byli v posledních dvou letech zklamáni, protože turnaje FIFA eWorld Cup 2020 i 2021 byly kvůli pandemii zrušeny. Ale teď, když se věci začaly ochlazovat a dokonce se hrají i běžné sporty, FIFA eWorld Cup by se měl v roce 2022 vrátit.

Kdy je FIFA eWorld Cup?

Neexistuje žádná oficiální komunikace ze strany pořadatelů resp sázkové stránky eSports o tom, zda se letos bude konat eWorld Cup FIFA. To znamená, že také neexistují žádná oficiální data, kdy se akce bude konat. Organizátoři, EA Sports a FIFA, to pravděpodobně brzy oznámí, aby doplnili humbuk kolem plánovaného turnaje FIFA World Cup v Kataru. Pro sázkaře to bude tak skvělý čas, protože bude spousta možností sázení na fotbal.

Sázení na eWorld Cup FIFA

FIFA patří mezi nejoblíbenější eSporty v oblasti sportovních sázek. Je to také nejoblíbenější hra na simulátoru fotbalu, která předčí Konami Pro Evolution Soccer (PES). Na sázkařské scéně je oblíbená nejen pro nadšence FIFA. Do akce se dostávají i příznivci tradičního sázení na fotbal.

Zajímavé je, že sázkaři považují sázky FIFA za mnohem lepší než sázky na virtuální fotbal. Je to proto, že videohra FIFA má lidský dotek. Dalším důvodem, proč je FIFA oblíbená, je grafika a realistická hratelnost. To je na rozdíl od virtuálních sportů, které mají nudnou grafiku a hratelnost. Za třetí, v sázení na mistrovství světa ve fotbale FIFA existuje spousta možností online sázení. Hráči mohou vsadit na vítěze turnaje, vítěze zápasu, poločasového/celkového vítěze, součty (góly, karty, rohy atd.), handicapy atd. Poslední je živé sázení, známé také jako sázení ve hře, které umožňuje hráčům sázet na probíhající zápasy

Nejlepší týmy FIFA, na které lze vsadit

Odvětví FIFA eSports přilákalo desítky FIFA eSports týmy, z nichž každý hledí na slávu zvednutí trofeje. Ale stejně jako ve skutečném fotbale existují týmy s nejlepším hodnocením a průměrné týmy. Jako sázkař se zaměřujeme na týmy s vysokou pravděpodobností výhry, tedy týmy s A+ profi hráči. Na jaké týmy tedy budou nejlepší sázky na FIFA eWorld Cup 2022?

Existuje mnoho špičkových týmů FIFA eSports, na které lze vsadit. Podle aktuálního žebříčku je na vrcholu londýnský outfit Fnatic, následovaný Tundra Esports, rovněž sídlící v Londýně. Třetí v seznamu nejlepších týmů FIFA eSports je compLexity Gaming, následovaný Rogue, Team QLASH, Ninjas in Pyjamas, VfLWolfsburg, Vitality Ajax Amsterdam eSports a The Imperial.

Výše uvedené týmy jsou momentálně nejlepší, ale předtím by mohlo dojít k přesunům, aby se věci trochu otřásly. Proto je vhodné být v kontaktu s probíhajícím vývojem.

Tipy na sázení na eWorld Cup FIFA

Stejně jako tradiční sázení na fotbal mohou sázkaři využít několik tipů, aby zvýšili svou šanci na výhru. Jaké jsou tedy vynalézavé tipy pro sázení na eWorld Cup ve FIFA?

  • Za prvé, je důležité sledovat celé turnaje nejvyšší úrovně hrané v přípravě na eWorld Cup. Tyto události umožňují hráčům nahlédnout do současného stavu týmů FIFA. S těmito informacemi mohou sázející přesněji změřit sílu každého týmu.
  • Druhým důležitým tipem je kriticky zhodnotit schopnosti týmu eSports a ne schopnosti skutečného týmu, který oblečení eSports používá. Ve FIFA eSports je nejdůležitější schopnost profesionálního hráče FIFA.
  • Chytrý nápad je také lovit bonusy k online sázení eSports. Nejlepší sázkové stránky eSport nabízejí lukrativní uvítací bonusy pro nové hráče. K dispozici jsou také bonusy za opětovné nabití, cashback a další akce.
  • Nakonec se podívejte, co říkají stránky s tipy na sázení eSport. Předpovědi sázkařů FIFA sice nejsou stoprocentní, ale mohou pomoci sázkařům k lepšímu rozhodování. Základem je také analýza šancí.

Zabalit se

To je vše, přátelé, konečný FIFA eWorld Cup 2022 Průvodce sázením eSports. Vzhledem k tomu, že se poslední dva turnaje neuskutečnily, FIFA eWorld Cup 2022 se vrátí s třeskem. Očekávejte velkou zásobu talentů a pravděpodobně i větší cenu. Mezitím existuje několik probíhajících a nadcházejících soutěží a turnajů FIFA, na které lze vsadit před vyhlášením eWorld Cupu FIFA.

Nejnovější zprávy

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs
2023-11-26

Optimalizujte svou hru VALORANT pomocí Funny Crosshairs

Novinky