Novinky

May 12, 2022

Rainbow Six Siege Year 7 Season 1

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Rainbow Six (R6) Siege Rok 7 Seasons 1 právě přivítal Demon Veil. Před oficiálním vydáním 15. března 2022 bylo na trhu mnoho zpráv. Zatímco některé úniky se naplnily, mnohé ne. To vše však sloužilo pouze k dokreslení obrazu toho, co mělo přijít.

Rainbow Six Siege Year 7 Season 1

Nedávno byl uveden na trh Demon Veil, který označoval první sezónu roku 7. Fanoušci Rainbow Six Siege tak přivítali nový režim – Team Deathmatch, nového operátora závoje Azami a řadu nových aktualizací. Po jeho vydání dostali hráči možnost vyzkoušet si nejnovější aktualizace zdarma, a to v týdnu hry zdarma od 17. března do 24. března 2022.

Azami, nový operátor Rainbow Six Siege

Nejnovější aktualizace R6 Siege 'Demon Veil' přišla s několika novými přírůstky. Hráči a eSport sázení nadšenci tyto změny vřele uvítali, protože pomáhají zlepšit celkový zážitek z hraní. Jednou z hlavních změn bylo představení nového operátora s názvem Kana 'Azami' Fujiwara, druhé japonské postavy, která byla ve hře hodnocena jako operátor.

Azamiho zadní příběh

Příběh této postavy ji představuje jako policistku na motocyklu, jejímž odbytištěm pro sebevyjádření byl fyzický boj a móda. Podle příběhu ze zákulisí pocházely její vášně z dětství, kdy je používala, aby unikla zkostnatělým pravidlům ve své domácnosti. Tvrdě pracovala a vystoupala do řad bezpečnostní policie, oddělení expertů, kteří chrání VIP v Japonsku. Měla však násilnickou povahu a dost často narážela na to, že musí z oddělení odejít. Skončila jako osobní bodyguard v soukromém sektoru. Azamiho podpisový vzhled je založen na japonské bezpečnostní policii.

Azamiho gadgety a zbraně

Výzbroj Azami neobsahuje určenou střeleckou pušku nebo útočnou pušku, na rozdíl od několika předchozích operátorů. Místo toho je vyzbrojena samopalem 9x19VSN a brokovnicí ACS12 jako jejími primárními zbraněmi. Samopal má rychlost 750 otáček za minutu a poškození střelou 34. Brokovnice pojme zásobníky na 31 kuliček, což pomáhá zajistit, aby jí kulky rychle nedošly. Její výchozí sekundární zbraní je pistole D50. Má také ostnatý drát a nárazový granát jako její jediné dva pomůcky.

Kiba Barriers

Celková kapacita Azami není pro operátora působivá. Její unikátní vychytávky však dělají obrovský rozdíl ve hře. Její jedinečné vybavení, Kiba Barriers, je první svého druhu ve hře. Na rozdíl od jiných štítů, které obvykle blokují útoky zepředu, lze Kiba Barriers použít k nasazení materiálu, který se roztáhne a změní se v neprůstřelnou látku podobnou betonu. Nasazený materiál je směs roztoku K-13 a sloučeniny L-7. Chemikálie jsou uloženy v Kunai, skryté v jejím zápěstí.

Kiba Barriers dokáže zakrýt díry ve stěnách, stropech, podlahách a kdekoli na mapě. Kruhový štít je opatřen materiálem, který chrání hráče z jakéhokoli úhlu. Podle herního designéra Clementa Dominica mohou Kiba Barriers patřit mezi nejzákladnější a hru měnící vychytávky pro obránce, pokud se používají mistrovsky.

Azamiho hlavní role

Azami může převzít jakoukoli obrannou roli. Podle Clementa by se však Azami měla držet poblíž kotevních hráčů, aby je mohla chránit. Měla by být také blízko cíle, aby využila svých architektonických dovedností k zastavení jakýchkoli průniků, o které se útočníci mohou pokusit. Celkově herní strategie každého hráče určí, jak nejlépe postavu využít. Nadšenci pro online sázení eSports budou těžit z jejích přidaných ochranných schopností, kdykoli sázejí na defenzivní stranu.

Prostá mapa Nového smaragdu

Po více než třech letech čekání na hráče R6 Siege byli odměněni novou a zajímavou mapou. Od vydání Fortress v prosinci 2018 došlo k mnoha přepracováním map, ale nic zvlášť nového. Demon Veil zavede hráče do zcela nového místa, na Emerald Plains of Ireland.

Mapa obsahuje efektní ozdoby a okázalé vysoké stropy inspirované luxusními venkovskými kluby. Přes veškeré nadšení a obavy hráčů, aby si novou mapu užili, si budou muset počkat až do poloviny sezóny, jak oznámili vývojáři. Vývojáři také tvrdí, že kvůli pozdnímu vydání nebudou v Operation Demon Veil provádět žádné přepracování mapy.

Herní režimy a herní změny

Podle vývojářů se R6 Siege chystá rozšířit svůj playlist. V průběhu sezóny bude představeno několik nových herních režimů. Team Deathmatch již byl spuštěn a zařazen do stálého seznamu skladeb. Zahrnuje dva týmy, každý z pěti hráčů, soutěžící v závodě o 75 zabití.

Herní režim nezahrnuje miniaplikace, což znamená, že Azamiho Kiba Barriers tam nelze použít. Hráči mohou používat pouze základní zbraně a nečelí trestům za opuštění. Vývojáři to považují za skvělé zahřátí na novou mapu. Zvyšuje také počet online sázkových trhů nabízených sázkovými weby eSport. Sázkaři již hledají tipy na sázení na esport, jak využít této nové verze.

Četné drobné změny nepochybně obohatí celkový herní zážitek. Dojde také k několika vylepšením technologie obličeje, která budou implementována do budoucích postav. Hráči však již mohou zažít několik vylepšení v akci s Azami.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky