Novinky

November 8, 2023

The Legend of Zelda: Live-Action Adaptation Sparks Casting Speulation

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

Úvod

Nintendo oznámilo, že vyvíjí živou akční adaptaci své oblíbené franšízy videoher The Legend of Zelda. Projekt je spolufinancován společností Sony Pictures a režírovat ho bude Wes Ball, známý svou prací na trilogii 'Maze Runner'. Tato vzrušující zpráva vyvolala spekulace o tom, kdo bude obsazen jako ikonická postava Link.

The Legend of Zelda: Live-Action Adaptation Sparks Casting Speulation

Původní hledání

Původní hra Zelda z roku 1986 obsahovala jednoduchý úkol, kdy hráč ovládal Linka, hrdinu s blond vlasy, na misi zachránit princeznu Zeldu před Temným princem Ganonem. Link prozkoumal království Hyrule, shromáždil poklady a nakonec vrátil Triforce do rukou dobra. Tento klasický příběh položil základ pro milovanou franšízu.

Vyvíjející se dobrodružství

V průběhu let se série Legend of Zelda vyvíjela a každý nový díl nabízí rozsáhlejší a pohlcující hratelnost. Nejnovější hra „The Legend of Zelda: Breath of the Wild“, vydaná v roce 2017, představila hráčům rozsáhlý svět Hyrule a umožnila jim volně prozkoumávat a pouštět se do epických výprav. Jeho pokračování, 'Tears of the Kingdom', dále rozšířilo tradici franšízy a uchvátilo fanoušky.

Revitalizace franšízy

Úspěch nedávných her Zelda znovu podnítil zájem o franšízu a rozpoutal diskuse o možnosti adaptace na živou akci. Fanoušci a dokonce i celebrity, jako je hvězda „Euphoria“ Hunter Schafer, vyjádřili svou touhu podílet se na filmu Zelda. Vzhledem k tomu, že se Nintendo nyní zavázalo k projektu, je jen otázkou času, kdy se diváci setkají s živě akční verzí Link.

Možnosti castingu

Jak projekt postupuje kupředu, začalo se spekulovat o výběru obsazení filmu. Bude Wes Ball čerpat ze své předchozí spolupráce, jako jsou herci z franšízy 'Maze Runner'? Mohli bychom vidět, jak Thomas Brodie-Sangster převezme roli Linka? Alternativně, pokud příběh zkoumá oblouk Dark Link, může se objevit příležitost pro souboj Jacob Tremblay versus Jacob Tremblay. Možnosti jsou nekonečné a fanoušci netrpělivě očekávají oznámení obsazení.

Závěr

Cesta The Legend of Zelda na velké plátno je vzrušující vyhlídkou pro fanoušky oblíbené franšízy videoher. S Nintendem, Sony Pictures a Wesem Ballem na palubě živá akční adaptace jistě zachytí kouzlo a dobrodružství, díky kterým jsou hry tak populární. Vzhledem k tomu, že netrpělivě očekáváme uvedení filmu, nemůžeme se ubránit otázce, kdo bude vybrán, aby přivedl ikonickou postavu Linka k životu. Zůstaňte naladěni na další aktualizace a připravte se na nové dobrodružství ve světě Hyrule.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends
2024-06-04

The Epic Crossover: Dragonsteel Brandona Sandersona vstupuje do arény League of Legends

Novinky