Novinky

November 9, 2023

X8: The Ultimate VR Multiplayer Hero Shooter

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

X8, naše 5v5 VR Multiplayer Hero Shooter, je nyní k dispozici na Meta Quest a SteamVR. V tomto článku se podíváme na cestu vývoje hry a úsilí vynaložené na podporu angažované komunity.

X8: The Ultimate VR Multiplayer Hero Shooter

Zaměření na kvalitu a budování komunity

Ve Thirdverse věříme, že srdce každé hry leží v její komunitě. Od začátku bylo naším cílem vytvořit hru, která nejenže poskytuje kvalitní VR a multiplayerový zážitek, ale také podporuje prosperující komunitu hráčů.

Jedním z našich hlavních cílů byl zážitek z VR. Implementovali jsme komplexní manipulaci se zbraněmi, jedinečný systém „vrhacích nožů“ a schopnosti založené na gestech, abychom vytvořili pohlcující herní zážitek, který nás odlišuje od 2D her stejného žánru.

Abychom zajistili kvalitu hry, provedli jsme dvě uzavřené beta verze, abychom získali cennou zpětnou vazbu od prvních hráčů. Tato zpětná vazba nám pomohla identifikovat a řešit kritické problémy, což vedlo ke zlepšení systému registrace a dalších aspektů hry.

Budování silné komunity

Koncem května jsme spustili X8 na Meta App Lab a Steam pro Early Access. To nám umožnilo vybudovat a posílit naši stávající komunitu a zároveň vylepšit hru na základě zpětné vazby od hráčů. Za pouhé čtyři měsíce si X8 nainstalovalo více než 100 000 hráčů, což dokazuje popularitu hry.

Aktivně spolupracujeme s našimi hráči, opravujeme chyby, dolaďujeme rovnováhu hry a implementujeme požadované funkce. Tato pokračující výměna názorů s naší komunitou byla zásadní pro utváření hry a zajištění jejího úspěchu.

Řízení VR esportového průmyslu

Jedním z našich ambiciózních cílů s X8 je prosadit VR esporty jako mainstreamový fenomén. Uspořádali jsme již tři esportovní události VR, včetně Early Access Invitational Tournament a turnaje na Tokyo Game Show. Tyto události vytvořily precedens pro budoucnost VR esportů.

V srpnu jsme spustili první zkušební verzi naší první oficiální Early Access X8 League ve spolupráci s Virtual Athletics League (VAL). Tato osmitýdenní sezóna umožnila hráčům soutěžit v demoličních zápasech 5v5 a stoupat v žebříčku o šanci vyhrát podíl z peněžního prize poolu 10 000 $. Náš závazek propagovat VR esporty a poskytovat našim hráčům konkurenční příležitosti je zřejmý ze značného cenového fondu.

Exkluzivní Founder's Pack

V době, kdy se připravujeme na oficiální uvedení na trh, jsme nadšeni, že vám můžeme představit Founder's Pack, 'Mythos'. Tento balíček obsahuje exkluzivní zbraně navržené ke svržení polobohů. Je k dispozici po omezenou dobu pro ty, kteří si X8 stáhnou během období jeho spuštění.

Kromě toho, jako projev uznání naší komunitě s předběžným přístupem a rodině Discordů, zpřístupníme čepel, pistoli a SMG Watermelon v nadcházejících týdnech zdarma.

Proč je X8 „Free to Play“

Učinili jsme záměrné rozhodnutí udělat z X8 hru „Free to Play“. Inspirováni úspěchem neVR stříleček, jako jsou Overwatch, Apex Legends a VALORANT, jsme chtěli vytvořit hru, která bude přístupná co největšímu počtu hráčů. Stejně jako v tradičních sportech, kde může kdokoli hrát zdarma s minimálním vybavením, věříme, že každý by měl mít šanci soutěžit a uspět v X8.

Připojte se k X8 Journey

X8 je víc než jen hra; je to pohyb. Se silným zaměřením na zapojení komunity, esporty a závazek ke kvalitě jsme si jisti, že X8 bude i nadále prosperovat. Zveme vás, abyste se k nám připojili na této neuvěřitelné cestě a utvářeli budoucnost VR her a VR esportů.

X8 je nyní k dispozici ke stažení zdarma na Meta Quest Store a na Steamu za 9,99 $.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?
2024-04-13

Mega Incineroar: Změna hry nebo konkurenční propadák?

Novinky