Žebříček nejlepších eSports bookmakerů s Payeer

Nástup eWallets patřil mezi nejvýznamnější průlomy ve světě internetového hazardu. PayPal a Skrill nejsou jediné široce přijímané elektronické peněženky pro online sázení; mnoho webů s hazardními hrami nyní přijímá Payeer. Sázkaři z celé řady mohou sázet na renomovaných online sázkařských stránkách esportů bez geografického omezení. Rychle rostoucí digitální platební systém usnadňuje rychlé vklady a dává sázkařům šanci získat různé nabídky, jako jsou bonusy za registraci.

Online sázení na esporty s Payeer není snadné. Ale těch několik dostupných stránek je vysoce doporučeno pro každého hazardního hráče. Payeer poskytuje mnoho způsobů, jak financovat hráčský účet za nízké transakční náklady. Díky vysokým limitům útraty je také atraktivní platební metodou pro high-rollery.

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

O sázení Payeer Esports

Payeer je elektronický platební systém vynalezený společností Paycorp Limited v roce 2012 v Estonsku. Funguje podle standardů Komise pro finanční služby Vanuatu a je provozována společností Finance Private Limited Company.

Registrován jako an online bankovní systém od estonského ministerstva hospodářství a komunikací se Payeer dokonale hodí pro mezinárodní převody prostřednictvím SWIFT. Aby byla zachována bezpečnost transakcí, společnost použila šifrování SSL a vícenásobnou autentizaci uživatelů, včetně upozornění SMS.

Je Payeer oblíbenou metodou vkladu pro sázení na esporty?

Přestože je Payeer ve světě hazardu relativně nový, je dostupný ve více než 200 zemích a téměř 5 000 bankách; je zvláště široce používán ve Skotsku a Asii. Je to jedna z nejlepších možností pro transakce s hazardními hrami, včetně plateb za sázky esports.

Uživatelé mohou nakupovat položky online nebo přijímat peníze prostřednictvím Payeer lokálně i mezinárodně v EUR, USD a ruském rublu (RUB). Payeer je navíc platforma pro více kryptoměn, která podporuje obchodování sedmi kryptoměn.

Tato služba se řadí na přední místo jako nejdůvěryhodnější metoda online vkladů u obřích sázkových kanceláří a webových stránek s hazardními hrami esportů. Další faktory, které přispěly k jeho popularitě v sázení na esporty, jsou intuitivní aplikace a způsobilost pro speciální uvítací bonusy.

Vklad u Payeer

Vzhledem k tomu, že Payeer se integruje s více mezinárodními poskytovateli plateb, lze jej nabíjet mnoha bankovními kartami, dárkovými kartami, elektronickými peněženkami a kryptoměnami.

Také se připojuje k bankovním účtům a automaticky převádí měnu, aby byla kompatibilní s sázková stránka esportů. Nejlepší na tom je, že neodhalí údaje o bankovním účtu nebo kartě uživatele. Sázející na esporty, kteří preferují rychlé globální přestupy, by to měli zvážit.

Použití Payeer k sázení na Esports

Před vložením vkladu by sázkař měl zkontrolovat limity vkladu, které mohou být od 10 $. Hodnota se liší web od webu. Zde je návod, jak provést rychlý a pohodlný vklad u Payeer.

 • Sázkař se přihlásí ke svému esportovému bookmakerovi
 • Na stránce bankovnictví uživatel vybere „Vklad“
 • Mezi dostupnými možnostmi se objeví logo Payeer
 • Hráč zaškrtne Payeer jako způsob vkladu
 • Označují velikost vkladu k převodu a zdroj finančních prostředků
 • Následuje vyplnění údajů o účtu plátce
 • Následuje ověření transakce
 • Po úspěšném uložení bude zasláno oznámení Po dokončení bude částka k dispozici pro podávání sázek během několika minut. Sázkové kanceláře plátce neúčtují poplatky za vklad, ale zákazníkovi mohou vzniknout náklady v rozmezí 0–5 % v závislosti na tom, odkud jeho prostředky pocházejí.

Jak provést výběr pomocí Payeer

Gambleři, kteří se oddávají online sázení na esporty s Payeer, doufají, že v určitém okamžiku vyhrají peníze. Všechny výplaty se však ukládají na účet elektronické peněženky, nikoli na hráčský MasterCard nebo bankovní účet.

Proces odnětí

Následující proces je to, co je potřeba k vyplacení výhry.

 1. U online sázkové kanceláře uživatel klikne na Pokladnu a poté na Výběr
 2. Všechny možnosti platby budou uvedeny v seznamu
 3. Hráč si vybere Payeer a sdělí podrobnosti o svém účtu
 4. Určují, kolik mají vyplatit do své elektronické peněženky
 5. Ověření průběhu transakce

Výhry budou připsány na hráčský účet Payeer ihned poté, co sázková kancelář ověří převod. Mělo by k tomu dojít do jednoho pracovního dne po dokončení výše uvedeného postupu. Uživatelé, kteří chtějí převést prostředky na svou banku, kreditní kartu nebo eWallet, tak mohou učinit, jakmile peníze dosáhnou Payeer. Přesunutí stejné částky na bankovní účet však může trvat až tři pracovní dny.

Poplatky pro plátce a limity výběru

Výběry plátců jsou bezplatné a na částku, kterou eWallet pojme, se nevztahují žádné limity. Sázková kancelář esportů je jediné místo s limitem, takže hráči by si měli před podáním žádosti zkontrolovat maximální a minimální vymahatelné částky.

Na většině webových stránek je minimální částka výběru 10 USD, zatímco maximální limit závisí na bookmakerovi, i když je vyšší než u jiných bankovních metod. Uživatelům, kteří si aktivovali SMS upozornění na transakce, je však účtováno 0,05 USD a 0,95 % za místní a mezinárodní převod za převod.

Klady a zápory s Payeer

Hlavní výhody plateb Payeer jsou následující.

Profesionálové

 • Okamžité platby
 • Celosvětové přijetí
 • Používá snadno ovladatelnou mobilní aplikaci
 • P2P převody na karty a bankovní účty
 • Nárok na bonusy a propagační akce z hazardních her
 • Udržuje hazardní aktivity skryté před místními úřady
 • Kompatibilní s více bankovními systémy a kryptoplatformami
 • Ekonomické směnné kurzy
 • Vyšší limity výběru sázek

Nevýhody

Nevýhody hazardních her na esportech s Payeer zahrnují:

 • Payeer přijímá pouze omezený počet sázkových kanceláří esportů
 • Přísné limity výběru pro neověřené účty (až 999 $ za den)
 • Transakce Mastercard jsou v některých zemích omezené
 • Umožňuje transakce pouze ve třech měnách
 • Poplatky za upozornění SMS
 • Žádný živý chat
 • Pomalý proces KYC

Proces otevření účtu plátce

Každý, kdo dosáhl minimálního zákonného věku, si může otevřít účet Payeer a stáhnout si aplikaci do svého zařízení se systémem iOS nebo Android. Mobilní aplikace usnadňuje správu finančních prostředků. Uživatelé, kteří mají zájem, potřebují e-mailovou adresu, formální identifikační kartu a fyzickou adresu. Bankovní účet není povinný, abyste se stali zákazníkem Payeer.

Jak založit účet pro příjemce

 1. Zákazník si stáhne aplikaci Payeer
 2. Otevřou tlačítko „vytvořit účet“
 3. Aplikace požádá o e-mailovou adresu
 4. Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán ověřovací kód a bude vytvořen účet
 5. Uživatel uvede své uživatelské jméno, heslo, tajný kód a zemi pobytu
 6. Dalším krokem je poskytnutí naskenovaného ID a dokladu o aktuální adrese

Po dokončení výše uvedeného kroku může uživatel dobít svůj Payeer účet a začít uzavírat sázky na stránkách online sázek na esporty. Poskytovatel si neúčtuje měsíční poplatky za údržbu a neexistuje žádný minimální zůstatek na účtu. Díky robustním šifrovacím protokolům tato platební metoda zajišťuje, že žádný neoprávněný uživatel nemá přístup k údajům a finančním prostředkům zákazníka.

Možnosti zákaznické podpory Payeer

Uživatelé Payeer občas zaznamenají problémy při používání tohoto platebního systému. V případě jakýchkoli dotazů by se měli obrátit na oddělení péče o zákazníky prostřednictvím:

 • Telefonický hovor (+1 646 658 3695)
 • Stránka s nejčastějšími dotazy
 • Online formulář

Payeer odpovídá na dotazy zákazníků do 1 až 24 hodin. Pracovníci podpory používají při odpovídání klientům především ruštinu a angličtinu. Pokud někdo vyplní online formulář, musí uvést svou e-mailovou adresu, předmět a podrobnou zprávu. Je zde také možnost přiložit dokument. Poté budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda