Nejoblíbenější esportové tituly, na které se dá vsadit v Asii

Průvodci

2023-02-23

Katrin Becker

Esports je jedním z nejlepších zdrojů zábavy v Asii. Je to forma soutěže, která zahrnuje videohry. V turnajích se hrají hry pro více hráčů a hráči se jich účastní ve formě týmů. Samozřejmě to organizují některá z velkých jmen a cenový fond je šílený.

Nejoblíbenější esportové tituly, na které se dá vsadit v Asii

Nyní, stejně jako v hazardních hrách, možná víte, že můžete sázet na esporty. Můžete si vsadit, který tým turnaj vyhraje, protože v každém turnaji jsou vždy favorité. Ale samozřejmě ne vždy vyhrávají favorité, takže buďte se svými sázkami moudří. 

Pokud hledáte, na které esportové tituly můžete vsadit, jste na správném místě. Zde je 5 nejlepších esportů, na které lze v Asii v roce 2023 sázet. 

Dota 2

První, o které budeme mluvit, je jedna z nejznámějších a šíleně hraných her, Dota 2. Hru denně hrají miliony lidí, aby si užili jedinečný zážitek, který Dota 2 poskytuje. Tato hra byla vydána v roce 2013 a Dota je bezpochyby nejhlubší akční RTS hra pro více hráčů, jaká kdy byla vytvořena. V esportovém turnaji můžete vsadit na Dota 2, protože bude mnoho týmů, na které lze vsadit. 

Turnaj Dota 2 má největší prize pool v historii Esports. Tato hra je jedním z nejoblíbenějších esportů, na které se dá sázet v asijských zemích. 

PUBG Mobile

Players Unkown Battleground Mobile je jednou z nejhranějších her v posledních pár letech. Tato hra vzala internet útokem a téměř každý ji hrál. PUBG Mobile je free-to-play a jedna z nejlepších battle royale her vyvinutých LightSpeed & Quantum Studio, divizí Tencent Games. V battle royale PUBG Mobile je 100 hráčů a každý tým se skládá až ze 4 hráčů.

PUBG Mobile není na trhu již dlouho, ale přesto tato hra poskytuje jeden z nejlepších zážitků ze sázení. Je to esport, na který můžete vsadit, protože týmy, které hrají v turnaji, jsou známé a vždy se najdou favorité. 

Arena of Valor

Stejně jako PUBG je i Mobile Arena of Valor novou hrou. Tato hra byla dříve známá jako Strike of Kings a jedná se o mezinárodní adaptaci Honor of the Knights. Arena of Valor je online bitevní aréna pro více hráčů vyvinutý společností Timi Studio a publikovaný společností Level Infinite. Existuje tolik skvělých a jedinečných hrdinů, které si můžete vybrat, a tato hra poskytuje zcela jedinečný zážitek. 

Jak již bylo řečeno, je to jeden z nejpopulárnějších esportů, na které lidé sázejí v asijských zemích. Navíc výherní fondy tohoto esportu jsou docela štědré. Pojďme se vrhnout na další.

FIFA 23

FIFA 23 je jednou z nejpopulárnějších videoher, které hrají miliony lidí. Téměř každý fotbalový fanoušek hrál tuto hru, protože miluje simulaci. I když je trochu smutné, že jde o 30. díl ze série FIFA, je zároveň posledním. To znamená, že neuvidíme žádnou další hru FIFA. Neznamená to však, že to již nebude esport, protože pro FIFA 23 se budou konat turnaje.

FIFA 23 je vynikající hra, na kterou můžete vsadit, pokud se nacházíte v jedné z asijských zemí. Můžete si vsadit na kterýkoli tým, ale nakonec vyhraje ten šikovný. Je to také otázka štěstí, takže můžete mít štěstí. 

League of Legends

League of Legends je jednou z nejznámějších hera miliony hráčů hrají tuto hru. Tato hra je běžně označována jako League a jedná se o online bitevní arénu pro více hráčů z roku 2009. Hra má stále velký dopad na fanoušky sázení na esport v asijských regionech, a to navzdory skutečnosti, že byla vydána před více než deseti lety. Je to bezesporu skvělý počin. League of Legends je hra zdarma a je to týmová hra.

Závěr

Esports je rychle se rozvíjející segment odvětví sportovních sázek po celém světě a nejinak je tomu v asijských zemích. Můžete jich najít několik licencované esportovní sázkové kanceláře které nabízejí hry, které jsou extrémně oblíbené mezi fanoušky esportů v Singapuru, Japonsku, Koreji a dalších asijských regionech.

Nejnovější zprávy

Základy sázení Fortnite
2023-03-30

Základy sázení Fortnite

Novinky